turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler

GÜNÜN SÖZÜ

“Hiç aklından çıkarma genç adam: Öğretmenler kapıyı açar, içeriye kendin girersin.”
Chen Hai Yang

turkmath.org

KONUK MATEMATİKÇİLER

 Konrad Abramowicz (Umea University, Sweden)

 Mehdi Moradi (Umea University, Sweden)

 Alp Yurtsever (Umea University, Sweden)

 Maciej Borodzik (Mathematical Institute of Polish Academy of Sciences)

...
Konuk Arşivi Konuk Ekle

ETKİNLİKLER

KONFERANSLAR

Türkiye'de matematik alanında gerçekleşen veya gerçekleşecek olan konferans, çalıştay, sempozyum, kongre, toplantı, ders serisi, yaz-kış okulu gibi etkinlikerin tarih ve yer bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

SEMİNERLER

Ülkemizdeki matematik bölümlerinin, çalışma gruplarının veya matematik kulüplerinin organize ettiği ve genellikle özel konularda verilen akademik konuşmaların duyurularını bu sayfada bulabilirsiniz.

ULUSAL MATEMATİK SEMPOZYUMLARI

Ülkemizin çeşitli üniversitelerinin ev sahipliğinde 1988 yılından beri aralıksız olarak Türk Matematik Derneği'nin himayesinde düzenlenmekte olan Ulusal Matematik Sempozyumlarının tam listesini bu sayfada bulabilirsiniz.


İŞ VE KARİYER İLANLARI

TURKMATH.ORG İLANLARI

Lisansüstü başvuru, burs, projelere araştırmacı, akademik kadro, doktora sonrası araştırma ilanlarını bu sayfada bulabilirsiniz.

KADRO İLANLARI

Üniversitelerimizin Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi, Araştırma Görevlisi, Öğretim Görevlisi ve Uzman kadroları için verdikleri "matematik" ile ilgili güncel kadro ilanlarını bu sayfada bulabilirsiniz.

YURT DIŞI İŞ VE KARİYER İLANLARI

Matematik alanında yurt dışı iş ve kariyer fırsatlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


BAĞLANTILAR
SİTE HAKKINDA

turkmath.org web sitesi Türkiye'de gerçekleşen/gerçekleşecek olan seminer, konferans, sempozyum, çalıştay, yaz okulu vb matematiksel etkinlikler ile iş, lisansüstü başvuruları, ödül gibi ilanları tek bir kaynaktan topluca ve standart bir formatta hem ülkemiz kamuoyuna hem de dünyaya duyurmak amacıyla 2013 yılında Özkan Değer tarafından tasarlanmış, kodlanmış ve kurulmuştur. Duyurular, sisteme kayıt yaptıran gönüllü matematikçiler tarafından kullanıcı adı ve şifre kullanılarak yapılmaktadır. Katkı veren gönüllü matematikçiler listesi için tıklayınız.

Matematik Bölümlerinin, çalışma gruplarının, kulüplerinin ve topluluklarının matematiksel etkinliklerini sitede duyurmak isteyenler kullanıcı adı ve şifre belirlemek için iletişime geçmelidirler.

Etkinlikleri Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden de takip etmenize ve paylaşmanıza olanak sağlayan turkmath.org web sitesinin ülkemiz matematik camiası için faydalı olması dileğiyle...

Özkan DEĞER

turkmath.org sitesinin hiçbir kurum ya da kuruluş ile herhangi bir bağı yoktur.

YASAL UYARI

turkmath.org web sitesinde yer alan her türlü veri, bilgi verme amaçlı olup her ne kadar bilgilerin doğru ve güncel olması için azami çaba gösterilse de ziyaretçiler/kullanıcılar hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Ziyaretçi/kullanıcı, sitedeki bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi kaynağından temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle turkmath.org yönetiminin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Ayrıca bu site üçüncü sahıslar tarafından kontrol edilen internet sitelerine bağlantılar sağlamaktadır. Bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgiler, ürünler ve hizmetler ile turkmath.org sitesinin hiçbir şekilde herhangi bir bağlantısı söz konusu değildir. Yine ilgili üçüncü şahısların web sitelerinde yayınlayabileceği herhangi bir bilgi ve içerikle de bir ilgisi ve kontrolü olamaz.

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır