turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler

YASAL UYARI

turkmath.org web sitesinde yer alan her türlü veri, bilgi verme amaçlı olup her ne kadar bilgilerin doğru ve güncel olması için azami çaba gösterilse de ziyaretçiler/kullanıcılar hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Ziyaretçi/kullanıcı, sitedeki bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi kaynağından temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle turkmath.org yönetiminin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Ayrıca bu site üçüncü sahıslar tarafından kontrol edilen internet sitelerine bağlantılar sağlamaktadır. Bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgiler, ürünler ve hizmetler ile turkmath.org sitesinin hiçbir şekilde herhangi bir bağlantısı söz konusu değildir. Yine ilgili üçüncü şahısların web sitelerinde yayınlayabileceği herhangi bir bilgi ve içerikle de bir ilgisi ve kontrolü olamaz.

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır