turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler

SİTE HAKKINDA

turkmath.org web sitesi Türkiye'de gerçekleşen/gerçekleşecek olan seminer, konferans, sempozyum, çalıştay, yaz okulu vb matematiksel etkinlikler ile iş, lisansüstü başvuruları, ödül gibi ilanları tek bir kaynaktan topluca ve standart bir formatta hem ülkemiz kamuoyuna hem de dünyaya duyurmak amacıyla 2013 yılında Özkan Değer tarafından tasarlanmış, kodlanmış ve kurulmuştur. Duyurular, sisteme kayıt yaptıran gönüllü matematikçiler tarafından kullanıcı adı ve şifre kullanılarak yapılmaktadır. Katkı veren gönüllü matematikçiler listesi için tıklayınız.

Matematik Bölümlerinin, çalışma gruplarının, kulüplerinin ve topluluklarının matematiksel etkinliklerini sitede duyurmak isteyenler kullanıcı adı ve şifre belirlemek için iletişime geçmelidirler.

Etkinlikleri Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden de takip etmenize ve paylaşmanıza olanak sağlayan turkmath.org web sitesinin ülkemiz matematik camiası için faydalı olması dileğiyle...

Özkan DEĞER

turkmath.org sitesinin hiçbir kurum ya da kuruluş ile herhangi bir bağı yoktur.

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır