turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Doktora Sonrası

Yüksek lisans ve doktora sonrası araştırmacı aranıyor

Akut Kırım Kongo Kanamalı Ateşinde Viral Patogenez ve Baskılayıcı Aktiviteler Üzerine Deneysel ve Matematiksel Modelleme Yaklaşımı başlıklı 1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında desteklenmek üzere yüksek lisans ve doktora sonrası araştırmacı aranıyor. Projeye ilişkin detaylara Do... Daha fazla»

turkmath.org   27.09.2023Akademik Kadro

Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü Yarı Zamanlı Görevlendirme

Bilkent Üniversitesi Matematik Bölümü, üniversite birinci sınıf analiz (calculus) dersi vermek üzere 2023 yılı güz döneminde yarı zamanlı öğretim elemanı görevlendirecektir. Doktora derecesi ve iyi düzeyde İngilizce bilgisi gerekmektedir. İlgilenenlerin başvurularını özgeçmiş ve ders deneyimlerini de ekleyerek 7 Eylül 20... Daha fazla»

turkmath.org   31.08.2023Çağrı

TMD Matematik Araştırmaları Dostu Destek Programı - Nisan 2023

Türk Matematik Derneğinin 2023 yılının Matematik Araştırmaları Dostu Destek Programı birinci çağrısı açılmıştır.

Ayrıntıları ve başvuru formunu http://tmd.org.tr/matematik-arastirma-dostu/  web sayfasında bulabilirsiniz.

Daha fazla»

turkmath.org   05.04.2023Burs

Doktora Sonrası Araştırmacı Bursu

Boğaziçi Üniversitesinde yürütülecek olan Modüler Yöntemle Efektif Çözümler isimli Tübitak 1001 projesinde görev almak üzere doktora sonrası araştırmacı aramaktayız.

Proje konusunda daha detaylı fikir sahibi olmak için aş... Daha fazla»

turkmath.org   01.03.2023Burs

TÜBİTAK 3501 projesi - YL/Doktora bursiyer ilanı

Bahçeşehir Üniversitesinde yürütülecek "Racks from The Viewpoint of Finite Group Theory" başlıklı TÜBİTAK (3501 Kariyer Geliştirme Programı) projesinde görev alacak yüksek lisans/doktora bursiyerleri aramaktayız. Proje konusu hakkında fikir sahibi olabilmek için linkteki makaley... Daha fazla»

turkmath.org   23.02.2023Akademik Kadro

Bilgi Üniversitesi servis dersi için öğretim elemanı ilanı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 20 Şubat 2023 tarihinde başlayacak bahar döneminde aşağıda bilgileri bulunan ve çevrimiçi ( online) açılacak servis dersimiz için kısmi zamanlı (part time) çalışacak hoca aranmaktadır.

Ders bilgilerine aşağıda... Daha fazla»

turkmath.org   08.02.2023Akademik Kadro

Bilgi Üniversitesi matematik servis dersleri için öğretim elemanı ilanı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 20 Şubat 2023 tarihinde başlayacak bahar döneminde aşağıda bilgileri bulunan servis dersleri için kısmi zamanlı (part time) çalışacak hoca aranmaktadır.

Derslerin bilgilerine aşa... Daha fazla»

turkmath.org   09.01.2023Lisansüstü Başvuru

Maltepe Üniversitesi Lisansüstü Eğitim başvurusu

MATEMATİK TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI Başvuru Koşulları Lisans Mezuniyet Alanı  Bu programa başvuracak adayın, bir lisans diplomasına sahip olması gerekmektedir.  Yüksek lisans programının başlama tarihine kadar diploma veya geçici mezuniyet belgelerini teslim etmek kaydıyla başvuruda bulunabilirler.  Y... Daha fazla»

turkmath.org   26.12.2022Ödül

Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanları Ödül Programı (BAGEP) 2023 İçin Başvuruları Açılmıştır

Bilim Akademisi BAGEP ödül programıyla genç akademisyenlere araştırma desteği sağlamaktadır. 2013 yılından beri devam eden program  kamu fonları almadan, tamamen kişilerin ve kurumların bağışlarıyla, sivil toplumun  desteğiyle gerçekleşmektedir. BAGEP ödülü kazanan genç... Daha fazla»

turkmath.org   19.12.2022Çağrı

Hayri Körezlioğlu Araştırma Ödülü Başvuru Çağrısı

Hayri Körezlioğlu Araştırma Ödülü başvuruları 31 Aralık 2022 tarihine kadar Matematik Vakfı Başkanlığı'na yapılabilir. 

Hayri Körezlioğlu Araştırma Ödülü Türkiye’de Finans MatematiğiStokastik Süreçler ve Uyg... Daha fazla»

turkmath.org   21.11.2022İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır