turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Lisansüstü Başvuru

MSc ve Doktora İlanı - Concordia Üniversitesi

As EXtended reality and Interaction Technologies (EXIT) Lab, we are looking for highly skilled MSc and PhD candidates who have experience in Human-Computer Interaction (HCI), Virtual Reality (VR) and Augmented Reality (AR), and 3D User Interfaces (3DUI) with excellent qualifications. The expected candidates will conduct research on novel interac... Daha fazla»

turkmath.org   26.09.2022Araştırmacı

Kadir Has Üniversitesi - Doktora ve Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı (NODDS Lab)

Kadir Has University - Doctoral and Post-Doctoral Researcher Openings

There are open positions for applications of PhD students and Postdoc Researchers for an ongoing 3-years 1001 project funded by TÜBİTAK awarded to Deniz Eroglu of NODDS Lab (Network-Oriented Dynamics and Data Science) research group. The project is aimed to stu... Daha fazla»

turkmath.org   26.09.2022Çağrı

TMD Matematik Araştırmaları Dostu (MAD) projeleri 2. çağrısı

TMD'nin 2022 yılı Matematik Araştırmaları Dostu (MAD) projeleri 2. çağrısı için hazırladığı formu aşağıdaki adreste bulabilirsiniz. Son başvuru tarihi 27 Eylül 2022'dir. MAD projesi ile ilgili gerekli bilgileri http://tmd.org.tr/mad-cagri/ adresinde bulabilirsiniz.

Daha fazla»

turkmath.org   05.09.2022Burs

TÜBİTAK projesinde görev alacak yüksek lisans bursiyeri Aranıyor

Altinjektif ve Altprojektif Bölgeler Yardımıyla Halkaların Profillerinin İncelenmesi: Son on yılda projektif ve injektif modüller ile ilgili yapılan çalışmalarda alışılmışın dışında farklı bir yönde gelişmeye başlamıştır. Yeni tanıtılan iki yöntem aracılıgıyla, modüllerin injektiflik ve... Daha fazla»

turkmath.org   07.08.2022Ödül

2022 Yılı ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı Ödül Başvurusu

Bilim ve teknoloji dünyamızın prestijli ödüllerinden olan “ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı” Onur, Bilim, Hizmet, Teknoloji Teşvik ve Araştırma Teşvik Ödülleri 1981 yılından beri verilmektedir. Bu ödüller için 2022 yılı başvuruları 0... Daha fazla»

turkmath.org   04.08.2022Lisansüstü Başvuru

Graduate Study in Mathematics at West Virginia University

The School of Mathematical and Data Sciences at West Virginia University is looking for graduate students who would like to pursue MS and PhD degrees in Mathematics.

Programs: We offer MS and PhD degrees in Mathematics. The MS program consists of approximately 2 years' worth of graduate level coursework and has Pure Mathematics and... Daha fazla»

turkmath.org   01.08.2022Burs

M.S. and Ph.D. Scholarships in Control of PDEs at Bilkent University

The Department of Mathematics at Bilkent University is calling for applications for one master and one doctoral scholarship in control theory of partial differential equations (PDEs) within the TÜBİTAK 1001 project entitled:

Stabilization of infinite dimensional dissipative systems via boundary feedback controllers using finite p... Daha fazla»

turkmath.org   30.07.2022Çağrı

SCALE: FinGeo: Katılımcı Lisansüstü öğrencilere konaklama ve seyahat desteği

Sonlu Geometri üzerine düzenlediğimiz yaz okulumuz, TÜBİTAK 2237A Programı tarafından desteklenmektedir. Bu sayede, TÜBİTAK tarafından kabul edilen kontenjan sayısınca Türkiyedeki üniversitelerde lisansüstü seviyede eğitim gören öğrenciler alınacak ve bu öğrencilerden hiçb... Daha fazla»

turkmath.org   08.07.2022Burs

TÜBİTAK Projesi İçin Bursiyer İlanı

TÜBİTAK destekli ve "Teichmüller Theory of Hyperbolic and Flat Surfaces with Conical Singularities" isimli Galatasaray-Strasbourg Üniversitesi ortak projesi için Yüksek lisans/doktora/post-doktora bursiyerleri aramaktayız. Burs süreleri 24 ay olup çalışma konuları a... Daha fazla»

turkmath.org   05.07.2022Lisansüstü Başvuru

4 PhD positions in Applied Algebraic Geometry - KU Leuven

The Applied Algebraic Geometry Group at KU Leuven, which is part of:

  • the Numerical Analysis and Applied Mathematics (NUMA) research unit at the Department of Computer Science, and
  • the Algebra Section at the Department of Mathematics at KU Leuven,

has openings for several PhD students and postdoctora... Daha fazla»

turkmath.org   28.06.2022İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır