turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Akademik Kadro

İstinye Üniversitesi Matematik bölümü akademik kadro ilanı

İstinye Üniversitesi Matematik Bölümü'ne başta analiz ve uygulamalı matematik alanında çalışan, postdoc ve yurtdışı deneyimi olan güçlü araştırmacılar alınacaktır. İlgilenenler leyla.isik@istinye.edu.tr adresine ingilizce cv lerini gönderebilirler.

Daha fazla»

turkmath.org   23.09.2021Akademik Kadro

Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü servis dersleri için kısmi zamanlı öğretim elemanı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 11 Ekim'de başlayacak Güz Dönemi'ndeki üç servis dersimiz için kısmi zamanlı (part time) çalışacak hoca aramaktayız.

Derslerin üçü de mühendislik öğrencilerine yönelik olup konular... Daha fazla»

turkmath.org   20.09.2021Akademik Kadro

Ücretli matematik öğretmeni aranıyor

İstanbul Beyoğlu Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesinde ücretli olarak görev yapacak Matematik Öğretmeni aranıyor. Daha fazla»

turkmath.org   20.09.2021Doktora Sonrası

Doktora sonrası (Postdoc) pozisyonu

ODTÜ'de yürütülmekte olan "Sonlu Tip Noktalar, Kompleks Kümelerin Sınıflandırılması ve Kompleks Tekillikler"  başlıklı TÜBİTAK 3501 projesinde bir adet doktora sonrası pozisyon bulunmaktadır. Proje kapsamında çalışacak adayın, "Çok Değişkenli Kompleks Ana... Daha fazla»

turkmath.org   04.09.2021Akademik Kadro

Türk Matematik Derneği MAD (Matematik Araştırmaları Dostu) Projesi 1. Çağrısı

2021-2022 Akademik yılı Matematik Araştırmaları Dostu (MAD) projeleri destek başvuruları başladı. Başvuru son tarihi 27 Eylül 2021'dir.

Daha fazla»

turkmath.org   04.09.2021Ödül

2021 Yılı ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı Ödülleri

Bilim ve teknoloji dünyamızın prestijli ödüllerinden olan ''ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı'' Onur, Bilim, Hizmet, Teknoloji Teşvik ve Araştırma Teşvik Ödülleri 1981 yılından beri verilmektedir. Bu ödüller için 2021 yılı Daha fazla»

turkmath.org   27.06.2021Doktora Sonrası

Postdoc Positions at Bilkent University

I would like to advertise postdoctoral research positions in the Department of Mathematics at Bilkent University in Ankara in the research group of myself, Cihan Okay. The candidate is required to have a PhD in mathematics or a related area such as physics or computer science. The theme of the project is applications of topological methods to va... Daha fazla»

turkmath.org   02.06.2021Araştırmacı

Call for CIMPA Fellowships 2021 Research in Pairs

Centre International de Mathématiques Pures et Appliquées (CIMPA)  Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya, Norveç ve İspanya'daki araştırmacılarla ortak çalışma amaçlı ziyaretler için "Research in Pairs" programını başlattı.

Eylül-Aralık 2021 aras... Daha fazla»

turkmath.org   02.06.2021Çağrı

Feza Gürsey Merkezi 2021 Yaz Okulları Çağrısı

Boğaziçi Üniversitesi Feza Gürsey Merkezi Fizik ve Matematik alanlarında Kandilli kampüsündeki binasında Bilim Akademisi'nin de katkılarıyla 2013 yılından beri yaz ve kış okulları düzenlemektedir. Bu okullardan şimdiye kadar Türkiye'nin her yanından yüzlerce öğrenci yararlandı.... Daha fazla»

turkmath.org   31.05.2021Lisansüstü Başvuru

Özyeğin Üniversitesi Matematik Yüksek Lisans Programı

Özyeğin Üniversitesi Matematik Yüksek Lisans programı erken başvurusu için son tarih 6 Haziran'dır. Başvurular online olup, aşağıdaki linklerden kolaylıkla yapılabilmektedir. Programda görev yapan öğretim üyelerinin araştırmaları; uygulamalı fonksiyonel analiz, matematiksel modelleme, ... Daha fazla»

turkmath.org   18.05.2021İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır