turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Akademik Kadro

İstatistik dersi için kısmi zamanlı hoca aranıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 22 Şubat'ta başlayacak Bahar Dönemi'ndeki bir servis dersimiz için kısmi zamanlı (part time) çalışacak hoca aramaktayız. Bu ders sosyal bilimler ögrencilerine yönelik temel düzeyde bir istatistik dersidir. Görev alacak ... Daha fazla»

turkmath.org   14.01.2021Akademik Kadro

Faculty Positions, Institute of Applied Mathematics, Middle East Technical University

The Institute of Applied Mathematics (IAM), Middle East Technical University (METU) offers several academic positions on each programme for academic year 2021. To this aim, we invite all scholars who are interested in full-time faculty positions starting from Assistant Professor level based on the academic profile of the applicant. We encou... Daha fazla»

turkmath.org   10.01.2021Doktora Sonrası

Tübitak 1001 Araştırma Projesi Kapsamında Doktora Sonrası Araştırmacı alınacaktır

Proje Adı: Enfeksiyon hastalıkları için mevsimsel dinamiklerin ve bakteriyel menenjit hastalığının Türkiye’de dönemsel alevlenmelerinin matematiksel modellemesi Proje Özeti: Proje enfeksiyon hastalıklarının matematiksel modelleri ile ilgili araştırma konuları içermektedir. Proje süresince, bir hastalığın dönemsel olara... Daha fazla»

turkmath.org   06.12.2020Doktora Sonrası

NODDS Lab - Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı

Network-Oriented Dynamics and Data Science (NODDS) araştırma grubunun TÜBİTAK tarafından desteklenmiş 1001 kodlu araştırma programı projesinde ağlar   üzerinden   etkileşen   dinamik   sistemlerin   davranışları incelenmektedir. 24  ay  süresi  olan &nbs... Daha fazla»

turkmath.org   01.12.2020Burs

PhD position in stocatsic control

Kadir Has University (Istanbul) offers under a Tubitak project, a Phd position for a graduated student (master of mathematics) during 2/3 years with a salary of 5000 liras per month. The succesful candidate, will work on stochastic control and double game Theory. The candidate should have an excellent background in control theory and stocastic p... Daha fazla»

turkmath.org   17.11.2020Lisansüstü Başvuru

Lisansüstü Öğrencileri Aranıyor

University of Toledo, Department Mathematics and Statistics Yükseklisans ve doktora öğrencileri arıyor.

Daha fazla»

turkmath.org   29.10.2020Burs

Türk Matematik Derneği Lisans Matematik Bursları

Türk Matematik Derneği'nin her yıl Tosun Terzioğlu, Nazım Terzioğlu, Cahit Arf ve Gündüz İkeda isimleriyle Türkiye'de Matematik Bölümünde öğrenim gören öğrencilere verdiği burslar için başvuru dönemi açılmıştır. Burs yönetmeliği ve burs başvuru formu http://tmd.org.tr/burslar/ adresindedir. Burs başvurusu... Daha fazla»

turkmath.org   22.09.2020Burs

2020 TMD-ADV Kadın Matematikçi Bursu

Türk Matematik Derneği (TMD) Yönetim Kurulu, Aydın Doğan Vakfı (ADV) ile 2019 yılında imzalanılan protokol kapsamında, her yıl bir kadın matematikçi lisansüstü öğrencisine burs verecektir. Bu burs, 2020-2021 Akademik Yılı için on ay boyunca ayda 1200 TL olarak tespit edilmiştir. TMD Burs Komitesi tarafından başvurular ... Daha fazla»

turkmath.org   22.09.2020Burs

TÜBİTAK-3501 Projesi̇ Kapsamında Burslu Doktora Öğrenci̇si̇ Alınacaktır

Tübitak-3501 projesi kapsamında burslu doktora öğrenicisi aranmaktadır.

Proje Adı: Sampling Operatörlerin Yeni Fonksiyon Uzaylarında Tanımlanması Ve Görüntü İşleme-İyileştirme Üzerine Uygulamaları

Burs Miktarı: 3500/Ay                ... Daha fazla»

turkmath.org   21.09.2020Burs

MSc Scholarship (Mathematics) @ Galatasaray University

Applications are invited for an MSc scholarship at Galatasaray University / Istanbul in scope of a TUBITAK funded research project entitled “Fundamental Modular Groupoid“. The project focusses on the investigation of  various properties (involving arithmetic, analytic, algebraic, geometric) of versions of “ fundamental modula... Daha fazla»

turkmath.org   18.08.2020İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır