turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Burs

Türk Matematik Derneği Lisans Matematik Bursları

Türk Matematik Derneği'nin her yıl Tosun Terzioğlu, Nazım Terzioğlu, Cahit Arf ve Gündüz İkeda isimleriyle Türkiye'de Matematik Bölümünde öğrenim gören öğrencilere verdiği burslar için başvuru dönemi açılmıştır. Burs yönetmeliği ve burs başvuru formu http://tmd.org.tr/burslar/ adresindedir. Burs başvurusu... Daha fazla»

turkmath.org   22.09.2020Burs

2020 TMD-ADV Kadın Matematikçi Bursu

Türk Matematik Derneği (TMD) Yönetim Kurulu, Aydın Doğan Vakfı (ADV) ile 2019 yılında imzalanılan protokol kapsamında, her yıl bir kadın matematikçi lisansüstü öğrencisine burs verecektir. Bu burs, 2020-2021 Akademik Yılı için on ay boyunca ayda 1200 TL olarak tespit edilmiştir. TMD Burs Komitesi tarafından başvurular ... Daha fazla»

turkmath.org   22.09.2020Burs

TÜBİTAK-3501 Projesi̇ Kapsamında Burslu Doktora Öğrenci̇si̇ Alınacaktır

Tübitak-3501 projesi kapsamında burslu doktora öğrenicisi aranmaktadır.

Proje Adı: Sampling Operatörlerin Yeni Fonksiyon Uzaylarında Tanımlanması Ve Görüntü İşleme-İyileştirme Üzerine Uygulamaları

Burs Miktarı: 3500/Ay                ... Daha fazla»

turkmath.org   21.09.2020Burs

MSc Scholarship (Mathematics) @ Galatasaray University

Applications are invited for an MSc scholarship at Galatasaray University / Istanbul in scope of a TUBITAK funded research project entitled “Fundamental Modular Groupoid“. The project focusses on the investigation of  various properties (involving arithmetic, analytic, algebraic, geometric) of versions of “ fundamental modula... Daha fazla»

turkmath.org   18.08.2020Doktora Sonrası

Post-Doctoral Research Fellow in Applied Computational Mechanics and Topology Optimization

Full-time position of post-doctoral research fellow Sabancı University Integrated Manufacturing Research and Application Center (SU IMC) (fixed-term contract, 24 months). Job Description: Sabancı University invites applications for a postdoctoral fellowship to support the TUBITAK-funded project Development and Experimental Verification of Nume... Daha fazla»

turkmath.org   11.08.2020Lisansüstü Başvuru

Burslu Master, Doktora pozisyonu (Uygulamalı Matematik, , Koç Üniversitesi)

PhD or MSc Student Positions in Applied Mathematics. Multiple graduate study positions (PhD or MSc) are available at Koç University. Candidates should have a BSc degree and strong interest in conducting research in Applied Mathematics in one of the research areas listed below. Candidate should have a strong background in mathematics, however... Daha fazla»

turkmath.org   07.07.2020Doktora Sonrası

Doktora Sonrası araştırmacı (postdoc) Pozisyonu, Uygulamalı Matematik, Koç Üniversitesi

Postdoctoral Researcher in Applied Mathematics (June-2020). One postdoc position in Applied Mathematics at Koç University (1-year appointment, extendible up to 3 years). Candidate should have PhD in a mathematical discipline and his/her research interests should overlap with one or more of the research areas listed below. Strong programming skil... Daha fazla»

turkmath.org   07.07.2020Ödül

ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı: Onur, Bilim, Hizmet, Teknoloji Teşvik ve Araştırma Teşvik Ödülleri

Ödüller için 2020 yılı başvuruları 07/07/2020 - 07/08/2020 tarihleri arasında www.parlar.org.tr web sayfamızdan online olarak yapılacaktır. Başvuru bilgileri ve detaylar için de aynı web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla»

turkmath.org   24.06.2020Lisansüstü Başvuru

Maltepe Üniversitesi Yüksek Lisans Başvurusu

Burs kontenjanı: 1 

Toplam kontenjan: 9

Bu program için Yabancı Dil Sınavı şartı aranmamaktadır.

 

Daha fazla»

turkmath.org   19.06.2020Burs

TÜBİTAK 1002 Projesi Doktora Öğrencisi Bursiyer İlanı

TÜBİTAK 1002 projesinde burslu olarak çalışacak bir adet doktora öğrencisi aranmaktadır. Başvuruda bulunacakların, polinom interpolasyonu ile ortogonal polinomlar konularında bilgisinin olması ve verilen algoritmaları Maple bilgisayar cebri sistemi dilinde kodlayabilmesi beklenmektedir. Burs miktarı "bursiyerin h... Daha fazla»

turkmath.org   17.06.2020İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır