turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Burs

Tübitak 1001 projesinde bursiyer olacak yüksek lisans öğrencileri aranıyor

İstanbul Üniversitesi’nde yürütücülüğünü Doç. Dr. Temha Erkoç’un yaptığı “Sonlu grupların güçlü monolitik karakterleri ve eşlenik eleman sınıfları” başlıklı TÜBİTAK 1001 projesinde (Proje başlangıç tarihi: Kasım 2023, Proje... Daha fazla»

turkmath.org   02.06.2024Lisansüstü Başvuru

8 PhD positions in newly established RTG between Berlin and Hannover

The German Science Foundation (DFG) has recently approved the new Research Training Group (RTG) 2965 in algebraic and arithmetic geometry "From geometry to numbers: Moduli, Hodge theory, rational points“ jointly run by the Leibniz Universität Hannover and by the Humboldt-Universität zu Berlin. During its first phase, the RTG... Daha fazla»

turkmath.org   29.05.2024Burs

Phd Burs pozisyonları - Kıyı ve nehir modellemeleri (Sayısal ve deneysel çalışmalar)

Kıyı ve nehir modellemeleri üzerine bir çalışma grubu için, çeşitli Avrupa üniversitelerinde, 10 tane PhD pozisyonu bulumakta. İlgilenenler aşağıdaki web sitesi üzerinden ayrıntılı bilgiye ve başvuru formuna erişebilir:

Daha fazla»

turkmath.org   05.05.2024Lisansüstü Başvuru

Özyeğin Üniversitesi Matematik Yüksek Lisans Programı Duyurusu

Özyeğin Üniversitesi Tezli Matematik Yüksek Lisans Programına 2024-2025 Güz yarıyılında başlamak üzere öğrenciler alınacaktır . Programa başvuru şartları ve diğer tüm ayrıntılara ilanın web sayfasındaki poster ve https://www.ozyegin.edu.tr/tr/fen-bilimleri-enstitusu/basvuru-ve-kabul/lisansustu-... Daha fazla»

turkmath.org   25.04.2024Burs

TÜBİTAK 1001 projesi kapsamında yüksek lisans ve doktora öğrencileri aranıyor

Sabancı Üniversitesi’nde (Proje başlangıç tarihi: Nisan 2024, Bitiş tarihi: Ağustos 2026 ) “Ekstremal polinomların normlarının alt ve üst sınırları ve ilgili problemler” başlıklı Tübitak 1001 projesinde çalışmak üzere yüksek lisans ve doktora öğrencileri aranmaktadır... Daha fazla»

turkmath.org   12.04.2024Ödül

2024 Yılı TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri Başvuruları Başladı

"Bilim insanlarının, araştırıcıların yetiştirilmeleri ve geliştirilmeleri için olanaklar sağlamak, bu amaçla ödüller vermek" görevi kapsamında 58 yıldır verilmekte olan TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri 2024 yılı başvuruları başlamıştır.

Daha fazla»

turkmath.org   20.03.2024Çağrı

TMD Matematik Araştırmaları Dostu (MAD) Projesi Bahar 2024 Çağrısı

Türkiye'de matematik alanındaki nitelikli araştırmaları desteklemek ve yeni işbirliklerine olanak sağlamak amacıyla yürütülen Matematik Araştırmaları Dostu (MAD) Projesi'nin 2024 Bahar çağrısı açılmıştır!

MAD Projesi, 2013 yılında başlatılmış olup, bilimsel araştırmalar... Daha fazla»

turkmath.org   15.03.2024Akademik Kadro

Instructor Position at Koç University Mathematics Department

The Department of Mathematics at Koç University, a leading foundation supported, non-profit institution of higher education in Istanbul, Türkiye, invites applications for a full-time (12-month) lecturer position preferably starting in September 2024. Successful candidates expected to hold a PhD in mathematics or related fields a... Daha fazla»

turkmath.org   05.03.2024Lisansüstü Başvuru

Marie Curie programı kapsamında Doktora pozisyonu

Bu doktora pozisyonu, AB Marie Curie programı kapsamında desteklenen TENORS doktora ağı içerisinde yer almaktadır. Tez çalışmasının 'DC15 : düşük-rank tensör yaklaşımlarıyla kısıtlı optimizasyon' konusunda yapılması planlanmıştır. Öğrenci, INRIA(Fransa) ve UiT(Norveç)'den... Daha fazla»

turkmath.org   20.02.2024Akademik Kadro

İstinye Üniversitesi Linear Algebra with Applications ve Calculus 2 dersleri için Yarı Zamanlı Görevlendirme

İstinye Üniversitesi'nde 26 Şubat 2024 tarihinde başlayacak olan bahar dönemi Linear Algebra with Applications ve Calculus 2 derslerini yüz yüze verebilecek Matematik  bölümü doktora mezunu hoca aranmaktadır. İlgilenenlerin başvurularını funda.ozdemir@istinye.edu.tr adresine iletmeleri rica olu... Daha fazla»

turkmath.org   12.02.2024İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır