turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Doktora Sonrası

Postdoc Positions at Bilkent University

I would like to advertise postdoctoral research positions in the Department of Mathematics at Bilkent University in Ankara in the research group of myself, Cihan Okay. The candidate is required to have a PhD in mathematics or a related area such as physics or computer science. The theme of the project is applications of topological methods to va... Daha fazla»

turkmath.org   02.06.2021Araştırmacı

Call for CIMPA Fellowships 2021 Research in Pairs

Centre International de Mathématiques Pures et Appliquées (CIMPA)  Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya, Norveç ve İspanya'daki araştırmacılarla ortak çalışma amaçlı ziyaretler için "Research in Pairs" programını başlattı.

Eylül-Aralık 2021 aras... Daha fazla»

turkmath.org   02.06.2021Çağrı

Feza Gürsey Merkezi 2021 Yaz Okulları Çağrısı

Boğaziçi Üniversitesi Feza Gürsey Merkezi Fizik ve Matematik alanlarında Kandilli kampüsündeki binasında Bilim Akademisi'nin de katkılarıyla 2013 yılından beri yaz ve kış okulları düzenlemektedir. Bu okullardan şimdiye kadar Türkiye'nin her yanından yüzlerce öğrenci yararlandı.... Daha fazla»

turkmath.org   31.05.2021Lisansüstü Başvuru

Özyeğin Üniversitesi Matematik Yüksek Lisans Programı

Özyeğin Üniversitesi Matematik Yüksek Lisans programı erken başvurusu için son tarih 6 Haziran'dır. Başvurular online olup, aşağıdaki linklerden kolaylıkla yapılabilmektedir. Programda görev yapan öğretim üyelerinin araştırmaları; uygulamalı fonksiyonel analiz, matematiksel modelleme, ... Daha fazla»

turkmath.org   18.05.2021Burs

TÜBİTAK 3501 Araştırma Projesi Kapsamında Yüksek Lisans Öğrencisi Alınacaktır

Tübitak 3501 projesinde burslu olarak çalışacak iki yüksek lisans öğrencisi arıyorum. Proje ters-çevrim dizileri ve permütasyonlar üzerinedir. Kombinatorik ve Olasılık üzerine lisans seviyesinde dersler almış, bu konulara ilgi duyan matematik, fizik veya mühendislik bölümü m... Daha fazla»

turkmath.org   04.04.2021Doktora Sonrası

Post-Doctoral Research Fellow in Computational Modelling of Composite Structures

Project: “Development and Experimental Verification of Design, Analysis and Optimization Technologies towards Composite Manufacturing of Automotive Suspension Control Arm”


Funding: The Scientific and Technological Research Council of Turkey (TUBITAK) Full-time position of post-doctoral research fellow Sabancı Unive... Daha fazla»

turkmath.org   05.02.2021Doktora Sonrası

Dinamik Sistemler ve Çekici Kuramında Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde Kontrol Mühendisliğinde Primal ve Dual Lyapunov Temelli Algoritmalar Dinamik Sistemlerde Lyapunov Yoğunluk Fonksiyonu ve İstatistiksel Çekici Kuramı alanlarında 2021-2024 yılları arasında araştırmalar yapmak üzere ... Daha fazla»

turkmath.org   30.01.2021Akademik Kadro

İstatistik dersi için kısmi zamanlı hoca aranıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 22 Şubat'ta başlayacak Bahar Dönemi'ndeki bir servis dersimiz için kısmi zamanlı (part time) çalışacak hoca aramaktayız. Bu ders sosyal bilimler ögrencilerine yönelik temel düzeyde bir istatistik dersidir. Görev alacak ... Daha fazla»

turkmath.org   14.01.2021Akademik Kadro

Faculty Positions, Institute of Applied Mathematics, Middle East Technical University

The Institute of Applied Mathematics (IAM), Middle East Technical University (METU) offers several academic positions on each programme for academic year 2021. To this aim, we invite all scholars who are interested in full-time faculty positions starting from Assistant Professor level based on the academic profile of the applicant. We encou... Daha fazla»

turkmath.org   10.01.2021Doktora Sonrası

Tübitak 1001 Araştırma Projesi Kapsamında Doktora Sonrası Araştırmacı alınacaktır

Proje Adı: Enfeksiyon hastalıkları için mevsimsel dinamiklerin ve bakteriyel menenjit hastalığının Türkiye’de dönemsel alevlenmelerinin matematiksel modellemesi Proje Özeti: Proje enfeksiyon hastalıklarının matematiksel modelleri ile ilgili araştırma konuları içermektedir. Proje süresince, bir hastalığın dönemsel olara... Daha fazla»

turkmath.org   06.12.2020İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır