turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Lisansüstü Başvuru

Burslu Master, Doktora pozisyonu (Uygulamalı Matematik, , Koç Üniversitesi)

PhD or MSc Student Positions in Applied Mathematics. Multiple graduate study positions (PhD or MSc) are available at Koç University. Candidates should have a BSc degree and strong interest in conducting research in Applied Mathematics in one of the research areas listed below. Candidate should have a strong background in mathematics, however... Daha fazla»

turkmath.org   07.07.2020Doktora Sonrası

Doktora Sonrası araştırmacı (postdoc) Pozisyonu, Uygulamalı Matematik, Koç Üniversitesi

Postdoctoral Researcher in Applied Mathematics (June-2020). One postdoc position in Applied Mathematics at Koç University (1-year appointment, extendible up to 3 years). Candidate should have PhD in a mathematical discipline and his/her research interests should overlap with one or more of the research areas listed below. Strong programming skil... Daha fazla»

turkmath.org   07.07.2020Ödül

ODTÜ Prof. Dr. Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı: Onur, Bilim, Hizmet, Teknoloji Teşvik ve Araştırma Teşvik Ödülleri

Ödüller için 2020 yılı başvuruları 07/07/2020 - 07/08/2020 tarihleri arasında www.parlar.org.tr web sayfamızdan online olarak yapılacaktır. Başvuru bilgileri ve detaylar için de aynı web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla»

turkmath.org   24.06.2020Lisansüstü Başvuru

Maltepe Üniversitesi Yüksek Lisans Başvurusu

Burs kontenjanı: 1 

Toplam kontenjan: 9

Bu program için Yabancı Dil Sınavı şartı aranmamaktadır.

 

Daha fazla»

turkmath.org   19.06.2020Burs

TÜBİTAK 1002 Projesi Doktora Öğrencisi Bursiyer İlanı

TÜBİTAK 1002 projesinde burslu olarak çalışacak bir adet doktora öğrencisi aranmaktadır. Başvuruda bulunacakların, polinom interpolasyonu ile ortogonal polinomlar konularında bilgisinin olması ve verilen algoritmaları Maple bilgisayar cebri sistemi dilinde kodlayabilmesi beklenmektedir. Burs miktarı "bursiyerin h... Daha fazla»

turkmath.org   17.06.2020Lisansüstü Başvuru

Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Programları Tanıtım Günü

Lisans mezunlarına ve eğitim aldıkları alanda gelecekte uzmanlaşmak isteyenlere yönelik düzenlenen ‘’Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Programları Tanıtım Günü’’ 21 Mart 2020, Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te gerçekleşecek. Daha fazla»

turkmath.org   09.03.2020Çağrı

TMD 2020 yılı 2. MAD Çağrısı

Türk Matematik Derneği - Matematik Araştırma Dostu projesi kapsamında destek başvurusu bağlantıdaki form kullanılarak yapılmalıdır. Başvurular Türkiye’deki bir üniversitede çalışan, doktorasını almış öğretim üyeleri tarafından yapılabilir. Başvuru son tarihi 1 Nisan 2020'dir. Daha fazla»

turkmath.org   03.03.2020Akademik Kadro

Tam zamanlı araştırma görevlisi kadro ilanı (İzmir Ekonomi Üniversitesi)

İzmir Ekonomi Üniversitesi Matematik bölümüne, Matematik veya İstatistik bölümü lisans mezunu olup, ilgili alanda tezli yüksek lisans veya doktora öğrenimi görüyor olan, aşağıda verilen web sayfasındaki koşulları sağlayan tam zamanlı araştırma görevlisi alınacaktır. Daha fazla»

turkmath.org   25.02.2020Çağrı

Feza Gürsey Merkezi 2020 Yaz Okulları Çağrısı

Boğaziçi Üniversitesi Feza Gürsey Merkezi Fizik ve Matematik alanlarında Kandilli kampüsündeki binasında Bilim Akademisi'nin de katkılarıyla 2013 yılından beri yaz ve kış okulları düzenlemektedir. Bu okullardan şimdiye kadar Türkiye'nin her yanından yüzlerce öğrenci yararlandı. Bu kapsamda 2020 yaz döneminde okul düzenl... Daha fazla»

turkmath.org   24.02.2020Lisansüstü Başvuru

Open MSc Position in NODDS Lab of Kadir Has University

In the newly established research group Network-Oriented Dynamics and Data Science (NODDS Lab) [https://nodds.khas.edu.tr/], we have an open MSc position in Dynamical Systems and Statistical Learning. The NODDS Lab engages in a wide range of theoretical research aimed at understanding the dynamics of coupled systems from a physical/mathematical... Daha fazla»

turkmath.org   20.01.2020İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır