turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Lisansüstü Başvuru

Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Programları Tanıtım Günü

Lisans mezunlarına ve eğitim aldıkları alanda gelecekte uzmanlaşmak isteyenlere yönelik düzenlenen ‘’Boğaziçi Üniversitesi Lisansüstü Programları Tanıtım Günü’’ 21 Mart 2020, Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te gerçekleşecek. Daha fazla»

turkmath.org   09.03.2020Çağrı

TMD 2020 yılı 2. MAD Çağrısı

Türk Matematik Derneği - Matematik Araştırma Dostu projesi kapsamında destek başvurusu bağlantıdaki form kullanılarak yapılmalıdır. Başvurular Türkiye’deki bir üniversitede çalışan, doktorasını almış öğretim üyeleri tarafından yapılabilir. Başvuru son tarihi 1 Nisan 2020'dir. Daha fazla»

turkmath.org   03.03.2020Akademik Kadro

Tam zamanlı araştırma görevlisi kadro ilanı (İzmir Ekonomi Üniversitesi)

İzmir Ekonomi Üniversitesi Matematik bölümüne, Matematik veya İstatistik bölümü lisans mezunu olup, ilgili alanda tezli yüksek lisans veya doktora öğrenimi görüyor olan, aşağıda verilen web sayfasındaki koşulları sağlayan tam zamanlı araştırma görevlisi alınacaktır. Daha fazla»

turkmath.org   25.02.2020Çağrı

Feza Gürsey Merkezi 2020 Yaz Okulları Çağrısı

Boğaziçi Üniversitesi Feza Gürsey Merkezi Fizik ve Matematik alanlarında Kandilli kampüsündeki binasında Bilim Akademisi'nin de katkılarıyla 2013 yılından beri yaz ve kış okulları düzenlemektedir. Bu okullardan şimdiye kadar Türkiye'nin her yanından yüzlerce öğrenci yararlandı. Bu kapsamda 2020 yaz döneminde okul düzenl... Daha fazla»

turkmath.org   24.02.2020Lisansüstü Başvuru

Open MSc Position in NODDS Lab of Kadir Has University

In the newly established research group Network-Oriented Dynamics and Data Science (NODDS Lab) [https://nodds.khas.edu.tr/], we have an open MSc position in Dynamical Systems and Statistical Learning. The NODDS Lab engages in a wide range of theoretical research aimed at understanding the dynamics of coupled systems from a physical/mathematical... Daha fazla»

turkmath.org   20.01.2020Akademik Kadro

Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü'nde kısmi zamanlı çalışma

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 3 Şubat'ta başlayacak Bahar Dönemi'ndeki servis derslerimizin uygulama saatlerinde görev vermek üzere kısmi zamanlı (part time) çalışacak hocalar aramaktayız. Söz konusu dersler Mühendislik ve İşletme Fakültelerindeki öğrencilere yönelik Kalkülüs, Lineer Cebir, Difera... Daha fazla»

turkmath.org   02.01.2020Lisansüstü Başvuru

Two PhD Positions on “Revealing Dynamics and Networks from Data”

A new project funded by TÜBİTAK awarded to Deniz Eroglu of NODDS research group for the period of 2019-2022. The position is open for applications for positions of PhD students. The project will be oriented to establish pioneering methods for the reconstruction of network from data by using tools from the field of dynamical systems and machine l... Daha fazla»

turkmath.org   11.11.2019Doktora Sonrası

Postdoc Position on "Multifaceted Dynamics of Janus Oscillator Networks"

A new project funded by TÜBİTAK awarded to Deniz Eroglu of NODDS research group for the period of 2019-2022. The position is open for applications for positions of postdoctoral researcher. The project will be oriented to study dynamics of phase oscillators on complex networks and apply the theory on the applications of spintronics systems and th... Daha fazla»

turkmath.org   11.11.2019Doktora Sonrası

Postdoc Position on “Revealing Dynamics and Networks from Data”

A new project funded by TÜBİTAK awarded to Deniz Eroglu of NODDS research group for the period of 2019-2022. The position is open for applications for positions of postdoctoral researcher. The project will be oriented to establish pioneering methods for the reconstruction of network from data by using tools from the field of dynamical systems an... Daha fazla»

turkmath.org   11.11.2019Akademik Kadro

Call for Assistant Professor Position at Boğaziçi University

The Department of Mathematics at Boğaziçi University invites applications for full time faculty positions at the level of assistant professor. Due to the nature of the position, applicants are required to hold a Turkish citizenship. We are looking for candidates with an enthusiasm for both research and teaching. Department members are expected... Daha fazla»

turkmath.org   03.10.2019İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır