turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Burs

TÜBİTAK 3501 Araştırma Projesi Kapsamında Yüksek Lisans Öğrencisi Alınacaktır

Tübitak 3501 projesinde burslu olarak çalışacak iki yüksek lisans öğrencisi arıyorum. Proje ters-çevrim dizileri ve permütasyonlar üzerinedir. Kombinatorik ve Olasılık üzerine lisans seviyesinde dersler almış, bu konulara ilgi duyan matematik, fizik veya mühendislik bölümü m... Daha fazla»

turkmath.org   04.04.2021Doktora Sonrası

Post-Doctoral Research Fellow in Computational Modelling of Composite Structures

Project: “Development and Experimental Verification of Design, Analysis and Optimization Technologies towards Composite Manufacturing of Automotive Suspension Control Arm”


Funding: The Scientific and Technological Research Council of Turkey (TUBITAK) Full-time position of post-doctoral research fellow Sabancı Unive... Daha fazla»

turkmath.org   05.02.2021Doktora Sonrası

Dinamik Sistemler ve Çekici Kuramında Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı

İzmir Bakırçay Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde Kontrol Mühendisliğinde Primal ve Dual Lyapunov Temelli Algoritmalar Dinamik Sistemlerde Lyapunov Yoğunluk Fonksiyonu ve İstatistiksel Çekici Kuramı alanlarında 2021-2024 yılları arasında araştırmalar yapmak üzere ... Daha fazla»

turkmath.org   30.01.2021Akademik Kadro

İstatistik dersi için kısmi zamanlı hoca aranıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Matematik Bölümü olarak, 22 Şubat'ta başlayacak Bahar Dönemi'ndeki bir servis dersimiz için kısmi zamanlı (part time) çalışacak hoca aramaktayız. Bu ders sosyal bilimler ögrencilerine yönelik temel düzeyde bir istatistik dersidir. Görev alacak ... Daha fazla»

turkmath.org   14.01.2021Akademik Kadro

Faculty Positions, Institute of Applied Mathematics, Middle East Technical University

The Institute of Applied Mathematics (IAM), Middle East Technical University (METU) offers several academic positions on each programme for academic year 2021. To this aim, we invite all scholars who are interested in full-time faculty positions starting from Assistant Professor level based on the academic profile of the applicant. We encou... Daha fazla»

turkmath.org   10.01.2021Doktora Sonrası

Tübitak 1001 Araştırma Projesi Kapsamında Doktora Sonrası Araştırmacı alınacaktır

Proje Adı: Enfeksiyon hastalıkları için mevsimsel dinamiklerin ve bakteriyel menenjit hastalığının Türkiye’de dönemsel alevlenmelerinin matematiksel modellemesi Proje Özeti: Proje enfeksiyon hastalıklarının matematiksel modelleri ile ilgili araştırma konuları içermektedir. Proje süresince, bir hastalığın dönemsel olara... Daha fazla»

turkmath.org   06.12.2020Doktora Sonrası

NODDS Lab - Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı

Network-Oriented Dynamics and Data Science (NODDS) araştırma grubunun TÜBİTAK tarafından desteklenmiş 1001 kodlu araştırma programı projesinde ağlar   üzerinden   etkileşen   dinamik   sistemlerin   davranışları incelenmektedir. 24  ay  süresi  olan &nbs... Daha fazla»

turkmath.org   01.12.2020Burs

PhD position in stocatsic control

Kadir Has University (Istanbul) offers under a Tubitak project, a Phd position for a graduated student (master of mathematics) during 2/3 years with a salary of 5000 liras per month. The succesful candidate, will work on stochastic control and double game Theory. The candidate should have an excellent background in control theory and stocastic p... Daha fazla»

turkmath.org   17.11.2020Lisansüstü Başvuru

Lisansüstü Öğrencileri Aranıyor

University of Toledo, Department Mathematics and Statistics Yükseklisans ve doktora öğrencileri arıyor.

Daha fazla»

turkmath.org   29.10.2020Burs

Türk Matematik Derneği Lisans Matematik Bursları

Türk Matematik Derneği'nin her yıl Tosun Terzioğlu, Nazım Terzioğlu, Cahit Arf ve Gündüz İkeda isimleriyle Türkiye'de Matematik Bölümünde öğrenim gören öğrencilere verdiği burslar için başvuru dönemi açılmıştır. Burs yönetmeliği ve burs başvuru formu http://tmd.org.tr/burslar/ adresindedir. Burs başvurusu... Daha fazla»

turkmath.org   22.09.2020İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır