turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


SON 10 İLAN

Aşağıdaki listede turkmath.org sitesinde yayınlanan akademik iş, burs, bursiyer, ödül, araştırmacı, lisansüstü başvuru ve benzeri ilanlardan ilan edilme sırasına göre son 10 tanesini bulabilirsiniz.

İlan Arşivi
 

Akademik Kadro

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Matematik bölümü, Cebir – Topoloji Alanında Öğretim Üyesi İlanı

İş Tanımı:

- Cebir-Topoloji alanına ait lisans ve lisansüstü dersleri verebilmek;
- Araştırma ve yayın yapabilmek 
- Öğrenci danışmanlığı yapmak; 
- Lisansüstü programlarda tez yöneticiliği yapmak; 
- Bölüm, fakülte v... Daha fazla»

turkmath.org   22.05.2022Akademik Kadro

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Matematik Bölümü, İstatistik veya Bilgisayar Bilimleri Alanında Öğretim Üyesi İlanı

İş Tanımı:

- İstatistik/Bilgisayar Bilimleri alanına ait lisans ve lisansüstü dersleri verebilmek;
- Araştırma ve yayın yapabilmek 
- Öğrenci danışmanlığı yapmak; 
- Lisansüstü programlarda tez yöneticiliği yapmak; 
- Bölüm, fakülte ... Daha fazla»

turkmath.org   22.05.2022Burs

TUBİTAK 1001 projesi kapsamında Kadir Has Üniversitesi'nde çalışacak Yüksek Lisans ve Doktora Bursiyerleri aranmaktadır.

TUBİTAK 1001 MAG 221M458 “El-Göz Koordinasyonu Uygulamalarında Etkin Verimin Kullanıcı Motor Performansını Artırmak için Uzaktan Kullanımı” adlı projede görev almak üzere, üniversitelerin Elektrik-Elektronik Bilgisayar, Makine, Mekatronik, Yazılım Mühendisliği ve benzeri bölümler... Daha fazla»

turkmath.org   20.05.2022Akademik Kadro

Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü Uygulamalı Matematik Anabilim Dalına Dr. Öğretim Üyesi alınacaktır

Adaylar matematik alanında doktora yapmış olmalıdır. Galatasaray Üniversitesi bir devlet üniversitesi olup eğitim dili fransızcadır. Fransızca bilmeyen adayların bölüme kabullerinin ardından ders verebilecek seviyede fransızca öğrenmesi beklenir. 2005 yılında kurulan Matematik bölüm&uum... Daha fazla»

turkmath.org   29.04.2022Doktora Sonrası

Tübitak 3501 Araştırma Projesi Kapsamında Doktora Sonrası Araştırmacı alınacaktır

Proje Adı: Ters-Çevrim Dizilerinde Motif Kavramının İncelenmesi. Proje ters-çevrim dizileri ve permütasyonlar üzerinedir. Doktora tezi süresince kombinatorik ve/veya olasılık teorisi üzerine çalışmalar yapmış, bu konulara ilgi duyan matematik veya mühendislik doktorasına sahip araştırmac... Daha fazla»

turkmath.org   25.04.2022Çağrı

Feza Gürsey Merkezi 2022 Yaz Okulları Çağrısı

Boğaziçi Üniversitesi Feza Gürsey Merkezi Fizik ve Matematik alanlarında Kandilli kampüsündeki binasında Bilim Akademisi'nin de katkılarıyla 2013 yılından beri yaz ve kış okulları düzenlemektedir. Bu okullardan şimdiye kadar Türkiye'nin her yanından yüzlerce öğrenci yararlandı.... Daha fazla»

turkmath.org   07.04.2022Akademik Kadro

Instructor Position in Mathematics at Koç University

The Department of Mathematics at Koç University, a leading foundation-supported, non-profit institution of higher education in Istanbul, Turkey, invites applications for a full-time instructor position starting in September 2022. Successful candidates should demonstrate previous teaching experience and strong potential for excellence in t... Daha fazla»

turkmath.org   21.03.2022Çağrı

TMD Matematik Araştırmaları Dostu (MAD) projeleri 1. çağrısı

2022 yılı Matematik Araştırmaları Dostu (MAD) projeleri 1. çağrısı için hazırladığımız formu aşağıdaki adreste bulabilirsiniz. Son başvuru tarihi 10 Nisan 2022’dir

Daha fazla»

turkmath.org   17.03.2022Doktora Sonrası

PostDoc in Mathematical Analysis at Stockholm University

The position will be financed by a grant from Knut and Alice Wallenberg Foundation in the "Postdoctoral Scholarship Program in Mathematics for researchers from outside Sweden" entitled "Crystalline Measures". The subject of the studies will be crystalline measures, quantum graphs and quasicrystals. This project is based on th... Daha fazla»

turkmath.org   10.03.2022Doktora Sonrası

Kadir Has Üniversitesi - Doktora Sonrası Araştırmacı İlanı

Network-Oriented Dynamics and Data Science (NODDS) araştırma grubunun TUBİTAK tarafından desteklenmiş 1001 kodlu araştırma programı projesinde ağlar uzerinden etkileşen dinamik sistemlerin davranışlarını incelenmektedir. 12 ay (+12 ay performansa göre uzatılacaktır) süresi olan doktora sonrası araştırmacı pozisyonu ... Daha fazla»

turkmath.org   08.03.2022İlan Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır