turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler

ETKİNLİKLER

KONFERANSLAR

Türkiye'de matematik alanında gerçekleşen veya gerçekleşecek olan konferans, çalıştay, sempozyum, kongre, toplantı, ders serisi, yaz-kış okulu gibi etkinlikerin tarih ve yer bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

SEMİNERLER

Ülkemizdeki matematik bölümlerinin, çalışma gruplarının veya matematik kulüplerinin organize ettiği ve genellikle özel konularda verilen akademik konuşmaların duyurularını bu sayfada bulabilirsiniz.

ULUSAL MATEMATİK SEMPOZYUMLARI

Ülkemizin çeşitli üniversitelerinin ev sahipliğinde 1988 yılından beri aralıksız olarak Türk Matematik Derneği'nin himayesinde düzenlenmekte olan Ulusal Matematik Sempozyumlarının tam listesini bu sayfada bulabilirsiniz.

 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır