turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


YAKLAŞAN SEMİNERLER

Aşağıdaki listede yakın zamanda Türkiye'de gerçekleşecek matematiksel seminerleri gerçekleşme sırasına göre bulabilirsiniz.

Seminer Arşivi
 

26 Ekim 2021, 17:00


Feza Gürsey Fizik ve Matematik UAM Seminerleri

The Coates-Sinnott Conjecture

Reza Taleb
Shahid Beheshti University, İran

The Coates-Sinnott Conjecture was formulated in 1974 as a K-theory analogue of Stickelberger's Theorem. For a finite abelian extension $E/F$ of number fields and any integer $n\geq 2$, this con... Daha fazla»

admin 19.10.2021

05 Kasım 2021, 13:30


İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Seminerleri

Geometric Quantum Probabilities and Fibonacci Numbers for Maximally Random n-Qubit Quantum Information States

Oktay Pashaev
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Türkiye

The problems of Hadamard quantum coin flipping in n-trials and related generalized Fibonacci sequences of numbers were introduced in [1]. It was shown that for an arbitrary number of repeated conse... Daha fazla»

iyte 22.10.2021

Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır