turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


YAKLAŞAN SEMİNERLER

Aşağıdaki listede yakın zamanda Türkiye'de gerçekleşecek matematiksel seminerleri gerçekleşme sırasına göre bulabilirsiniz.

Seminer Arşivi
 

26 Eylül 2023, 15:00


Feza Gürsey Fizik ve Matematik UAM FGC Yüksek Yapılar Seminerleri

$TQFT$s and gapped phases with non-invertible symmetries::First Seminar Talk for FGC-Higher Structures Research Group Seminars 2023-24 ::

Lakshya Bhardwaj
University of Oxford, Birleşik Krallık

I will discuss classification of topological quantum field theories ($TQFT$s) with non-invertible generalized/categorical symmetries. From a condensed matter point of view, this is related to the c... Daha fazla»

fgc 21.09.2023

13 Ekim 2023, 16:00


Boğaziçi Üniversitesi Diferansiyel Geometri Seminerleri

Cone shaped minimal varieties

Mustafa Kalafat
Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn, Almanya

In this learning seminar series, we will give an introduction to minimal submanifolds of the higher dimensional spheres. In particular we give estimates on the index of the Jacobi operator. Talk ab... Daha fazla»

adgs 15.09.2023

Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır