turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


10 Nisan 2015, 11:00


İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi Seminerleri

Random networks and epidemics

Tom Britton
Stockholm University, İsveç

Random networks may be used to describe the social structure in a community. On such a network one can model the spread of an infection. Questions of interest to study are for example: Can a big outbreak occur?, How large will it be?, What is the effect of introducing a given vaccination scheme? In the talk we will survey this area, with focus on effects of the underlying random network on the questions formulated above.
İstatistik İngilizce
IMBM Seminar Room, Bogazici University South Campus

admin 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2020 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır