turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


24 Mayıs 2022, 14:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Örneklerle Model Riski ve Ransomware karsı siber güvenlik yapay zeka çalışması

Cavit Hafızoğlu
Model riski uzmanı, Cyber fellow at NYU, Amerika Birleşik Devletleri

Konuşma iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde model riski örneklerle tartışılacaktır. Amaç, model riski nedir, nasıl tespit edilebilir, nasıl önlenebilir, matematikçilerin bu alanda ne gibi ek bilgi birikimine sahip olması gerekir gibi sorular hakkında dinleyicilere bilgi vermektir. İkinci bölümde ise Ransomware saldırılarının yapay zeka uygulaması ile tespit edilmesi üzerine bir çalışma sunulacaktır.


NOT: Seminer Zoom Programı üzerinden online yapılacaktır. Katılmak isteyenlerin katılım bilgilerini alabilmeleri için "huseyinuysal@istanbul.edu.tr" adresine mail atmaları gerekmektedir.

Matematik Türkçe
Zoom

iu 22.05.2022

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır