turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


04 Kasım 2020, 13:00


İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

Spectral Geometry of CR manifolds

Yunus Zeytuncu
University of Michigan-Dearborn, Amerika Birleşik Devletleri

In this talk, we will look at the relation between the spectrum of differential operators and the geometry of underlying manifolds. In particular, we will talk if one can hear the shape of CR manifolds. No prior knowledge of differential equations and geometry is necessary; we plan to construct everything from scratch.


NOT: Seminer Zoom Programı üzerinden online yapılacaktır. Katılmak isteyenlerin katılım bilgilerini alabilmeleri için "huseyinuysal@istanbul.edu.tr " adresine mail atmaları gerekmektedir.

Matematik İngilizce
Online

iu 04.11.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır