turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


05 Aralık 2017, 15:40


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uygulamalı Matematik Enstitüsü Seminerleri

Geometry and Blood Flow Pre-surgical Design of Complex Cardiovascular Surgeries

Kerem Pekkan
Koç Üniversitesi, Türkiye

In this talk interesting biological applications of fluid mechanics from our current research will be presented. Computational and experimental research tools and related challenges will be discussed. Second half of my talk will focus on the mathematical problems we encounter in our new patient-specific cardiovascular patch reconstruction and pre-surgical planning platform that incorporates vessel deformation, hemodynamics and post-surgery growth and pressure.
Uygulamalı Matematik İngilizce
Uygulamalı Matematik Enstitüsü, S212
İlgili Web Bağlantısı

ume 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2022 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır