turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


07 Aralık 2016, 13:00


Çankaya Üniversitesi Matematik Bölümü Seminerleri

New fixed point theorems for multivalued contractive maps

Murat Olgun
Ankara University, Türkiye

In this talk, using the Wardowski’s technique we give new fixed point theorems for multivalued maps on complete metric space without using the Hausdorff metric. Our results are real generalization of some related fixed point theorems including the famous Feng and Liu’s result in the literature. We also give some examples to both illustrate and show that our results are proper generalizations of the mentioned theorems.
Analiz İngilizce
Çankaya University (Central Campus), R-213
İlgili Web Bağlantısı

cankayamcs 20.03.2020

Yaklaşan Seminerler Seminer Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır