turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Recent Developments in Actuarial Science Workshop

25 Haziran 2024

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uygulamalı Matematik Enstitüsü

The academic event Recent Developments in Actuarial Science Workshop will take place on 25 June 2024. The event will be hosted by the Institute of Applied Mathematics, Middle East Technical University.

The purpose of this workshop is:

  • to bring together researchers and professionals worldwide who work in Actuarial Science in a broad sense as well as graduate students entering this exciting area, and
  • to create a stimulating atmosphere where participants can meet and hear about each other’s work, hold discussions, share ideas and hopefully initiate future collaborations.

NOT: Kayit zorunludur.

Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
iam@metu.edu.tr

ume 10.06.2024

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır