turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Türkiye Matematik Kulübü 4. Lise Matematik Çalıştayı

29 Haziran 2024 - 30 Haziran 2024

Çevrim içi

Lise Matematik Çalıştayı, Türkiye Matematik Kulübünün düzenlediği çalıştaylardan olup, lise öğrencilerine yönelik tasarlanmıştır. 2021 yılından beri çevrim içi platformlar üzerinden gerçekleştirilen çalıştayda lise öğrencilerine yönelik onlarca matematik konuşması ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmiştir. 29-30 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek çalıştayda lise öğrencilerine hem matematik konuşabilecekleri bir ortam sunmak hem de onları alanında uzman matematikçilerle buluşturmak istiyoruz. Lise öğrencilerine içinde bulunabilecekleri bir akademik ortam deneyimi yaşatarak matematiğin sadece bir okul dersi olmadığı farkındalığını kazandırıp öğrencileri sorgulayıcı bir yaklaşıma teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Çalıştaya kayıt olmak veya çalıştayda konuşma vermek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Duyuruları kaçırmamak için bizi sosyal medyadan takipte kalın.


NOT: Konuşmacı Başvuru Formu: https://forms.gle/PttUg1nVEih9mF9x6

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
lisecalistay@gmail.com

tmk 01.06.2024

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır