turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICAAM 2024 - Seventh International Conference on Analysis and Applied Mathematics

23 Eylül 2024 - 28 Eylül 2024

Antalya

The Organizing Committee of ICAAM, Bahcesehir University, Türkiye, Institute of Mathematics and Mathematical Modelling, Kazakhstan, and Analysis and PDE Center, Ghent University, Belgium are pleased to invite you to the Seventh International Conference on Analysis and Applied Mathematics, ICAAM 2024. The meeting will be held from September 23 to 28, 2024, in Antalya, Türkiye. The conference is organized biannually. Previous conferences were held in Gumushane, Türkiye in 2012, Shymkent, Kazakhstan in 2014, Almaty, Kazakhstan in 2016, Lefkoşa (Nicosia), Mersin 10, Türkiye in 2018, Girne (Kyrenia), Mersin 10, Türkiye in 2020, Antalya, Türkiye in 2022. We are pleased to invite you to the seventh conference which is focused on various topics of analysis and its applications, applied mathematics, and modeling. The conference will consist of plenary lectures, mini symposiums, and contributed oral presentations.

Analiz Etkinliğin Web Sayfası
Charyyar Ashyralyyev: charyar@gmail.com

admin 21.05.2024

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır