turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

IFSCOM-E 2024 - International IFS and Contemporary Mathematics and Engineering Conference

04 Eylül 2024 - 07 Eylül 2024

Mersin University

The 10th International IFS and Contemporary Mathematics and Engineering Conference (IFSCOM-E 2024) will be held on 04-07 September 2024 at Mersin as a hybrid (face-to-face and online). In this conference, we aim to bring together all scientists working in the field of mathematics and engineering sciences. We would be honored by your participation in this conference, where scientists can present their studies, ideas, exchange ideas, share their original ideas and recent researches, guide young scientists, and also enable many scientists to meet.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Gökhan Çuvalcıoğlu: ifscom.com@gmail.com

admin 15.05.2024

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır