turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

ISCDFAMS 2024 - 3. Uluslararası Temel ve Uygulamalı Matematik Bilimlerindeki Güncel Gelişmeler Sempozyumu

02 Eylül 2024 - 05 Eylül 2024

İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul

Atatürk Üniversitesi'nin desteğiyle ikinci kez düzenlenecek 3. Uluslararası Temel ve Uygulamalı Matematik Bilimlerindeki Güncel Gelişmeler Sempozyumu, 02 Eylül – 05 Eylül 2024 tarihleri arasında İstanbul Aydın Üniversitesi ev sahipliğinde 02-03-04-05 Eylül 2024 tarihlerinde yüz yüze ve çevrimiçi olarak yapılacaktır. Dünyanın her köşesinden matematikçileri buluşturan bu sempozyumun programı, açılış konuşması, çağrılı ana konuşmalar, dizi konuşmalar ve kısa söyleşilerden oluşmaktadır. Uzmanlık alanı itibariyle deneyim sahibi olan davetli konuşmacılar ile başarılı akademisyenler teorik ve uygulamalı matematik konularındaki birikimlerini tüm bilim insanlarına aktarma imkanı bulmuş olacaktır. Bu sempozyumda lisans, lisansüstü öğrencileri ve bilim insanları bilgi transferi yapacakları gibi ortak çalışma yürütme şansı elde edeceklerdir. Tüm akademisyenlerin yüz yüze ve çevrimiçi olarak düzenlenen bu sempozyum ile bir araya gelme şansı yakalayacakları gibi birlikte bilimsel çalışma yapmaya da teşvik edici bir ortam oluşturulacaktır.


NOT: Katılım ücreti yüz yüze sunumlar için 65 USD (Refakatçi / Yüksek Lisans – Doktora Öğrencileri. 55 USD ), online sunumlar için ise 15 USD'dır.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Furkan Yıldırım: furkan.yildirim@atauni.edu.tr

admin 13.05.2024

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır