turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

International Geometry Symposium in Honour of Prof. Dr. Aysel Turgut Vanlı

01 Temmuz 2024 - 02 Temmuz 2024

Munzur Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Tunceli

Uluslararası Geometri Sempozyumu Munzur Üniversitesi ve Amasya Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Sempozyum, 35 yılı aşkın süredir geometri alanında bilimsel çalışmalar yürüten Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Aysel TURGUT VANLI'nın 60. doğum gününe ithaf edilmiştir. Bu sempozyumda diferansiyel geometri, Riemann geometrisi, yarı-Riemann geometrisi, bilgi geometrisi ve kompleks geometri başta olmak üzere geometrinin birçok alanında bilimsel çalışmaların sunulması beklenmektedir. Sempozyumda alanlarında uzman 7 davetli konuşmacı yer almaktadır.


NOT: Sempozyum ücretsizdir.

Geometri Etkinliğin Web Sayfası
İnan Ünal: inanunal@gmail.com

admin 16.04.2024

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır