turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

UMS-2024 - 36. Ulusal Matematik Sempozyumu

09 Eylül 2024 - 12 Eylül 2024

Amasya Üniversitesi

Türk Matematik Derneği’nin akademik faaliyetleri arasında önemli bir yere sahip olan ve 1988 yılından itibaren aralıksız olarak gerçekleştirilen, ülkemizin en saygın matematik sempozyumları arasında yer alan Ulusal Matematik Sempozyumları (UMS) serisinin 36’ncısı 9-12 Eylül 2024 tarihleri arasında Amasya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü’nde düzenlenecektir. Ulusal Matematik Sempozyumu (UMS 2024) programı hakem değerlendirme süreci sonrasında kabul edilen yüz yüze konuşmacı sunumları ve poster sunumları şeklinde Türkçe yapılacaktır. Matematiğe gönül veren ve bu alanda çalışmalar yapan ülkemizdeki değerli araştırmacıları matematik alanındaki çeşitli gelişmeleri paylaşmak ve fikir alışverişi yapmak amacıyla UMS 2024’e katılmaya davet ediyoruz.

UMS 2024’e kayıt yaptıran ve hakem değerlendirme sürecinden sonra bildirisi kabul edilen ilk 50 lisansüstü öğrencisinin katılım ücreti Türk Matematik Derneği tarafından karşılanacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolun temellerinin atıldığı Amasya’da sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ums2024@amasya.edu.tr

admin 06.03.2024

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır