turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICAAMMP 2014 - Advances in Applied Mathematics and Mathematical Physics

19 Ağustos 2014 - 21 Ağustos 2014

Yildiz Technical University, Istanbul

The goal of the conference is to bring together active researchers from Mathematics and Physics to showcase their state-of-the-art research results and hopefully to forge new cross-disciplinary interactions among the participants. The conference provides a unique opportunity for in-depth technical discussions and exchange of ideas in Mathematics and Mathematical Physics, as well as explores the potential of their applications in natural and social sciences, engineering and technology and industry and finance.
Matematiksel Fizik Etkinliğin Web Sayfası
nsp@naturalspublishing.com

admin 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır