turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

COIA-2024 - The 9th International Conference on Control and Optimization with Industrial Applications

27 Ağustos 2024 - 29 Ağustos 2024

İstanbul University Cerrahpaşa

The Organizing Committee of COIA-2024 is happy to host such a prestigious event in Istanbul. The 9th Conference on Control and Optimization with Industrial Applications-COIA’2024  will be held during August 27-29, 2024 at Istanbul University-Cerrahpaşa, Istanbul, Türkiye. This conference will offer an excellent forum for discussion and exchange of ideas for researchers and practitioners in the field of control and optimization from all over the world.

We are looking forward to meet you in İstanbul, Türkiye. 

Optimal Kontrol Etkinliğin Web Sayfası
Ahmet Ocak Akdemir: info@coia-conf.org

admin 23.10.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır