turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ATSF 2024 - Approximation Theory and Special Functions - 8th Series

04 Eylül 2024 - 07 Eylül 2024

TOBB Economics and Technology University, Ankara

ATSF is an international conference series organized to bring together researchers from ALL areas of Approximation Theory and Special Functions to discuss new ideas and new applications. This organization, which has been held seven times so far as mini-symposia, has grown gradually over the years and will be held for the eighth time on September 4-7, 2024, hosted by TOBB Economics and Technology University (Ankara, Türkiye).

Uygulamalı Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Oktay Duman: okitayduman@gmail.com

admin 22.10.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır