turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

TKMD Kadın ve Bilim IX

24 Kasım 2023

Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü, Ankara

Kadın Matematikçiler Derneği olarak kadın araştırmacıların bir araya gelip fikirlerini, tecrübelerini ve sorunlarını paylaşabilecekleri bir platform oluşturmak amacı ile 2012 yılında başlattığımız  Kadın ve Bilim etkinliklerimizin dokuzuncusu, 24 Kasım 2023 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Program, cebir ve uygulamalı matematik alanlarından birer konuşma ve kardeş bilim konuşması olmak üzere üç konuşma ile "Kadına Yönelik Şiddet" temalı bir panelden oluşmaktadır. Etkinlik herkese açıktır ve kayıt ücreti talep edilmemektedir. Ancak planlamanın sağlıklı yapılabilmesi için katılmak isteyenlerin başvuru formunu doldurarak kayıt yaptırmaları önemle rica olunur.

 


NOT: Katılım için son başvuru tarihi: 17.11.2023

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
calistay@tkmd.org

admin 04.10.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır