turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

IMG-2023 - İzmir Matematik Günleri V

27 Eylül 2023 - 29 Eylül 2023

İzmir Demokrasi Üniversitesi Matematik Bölümü, İzmir (Çevrimiçi)

27-29 Eylül 2023 tarihlerinde İzmir Demokrasi Üniversitesi Matematik Bölümü ev sahipliğinde Microsoft Teams üzerinden çevrimiçi olarak düzenlenecek olan İzmir Matematik Günleri V etkinliğine sizleri ve öğrencilerinizi davet etmekten mutluluk ve onur duyarız. Etkinliğin temel hedefi lisansüstü öğrencilerin ve genç araştırmacıların çalışmalarını sunduğu, davetli konuşmacıların ise konusunu tanıttığı bir akademik platform oluşturmaktır ve alanında başarılı araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır. Etkinliğimizin posteri ekte sunulmuş olup etkinliğin detaylarına ise img.idu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Etkinliğimizin sunum dilleri İngilizce ve Türkçe olup katılımı ücretsizdir. Kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında basılacaktır. Umut ediyoruz ki, bir İzmir klasiğine dönüşen İzmir Matematik Günleri etkinliğimiz özellikle lisansüstü öğrencilerimizin ve genç araştırmacılarımızın yoğun katılımıyla ve sizlerin destekleriyle bu yıl da verimli bir şekilde gerçekleşecektir.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Günay Öztürk: img@idu.edu.tr

admin 19.07.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır