turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

Uygulamalı Matematik-Geometri-Analiz Yaz Okulu ve Matematik Öğrenci Kongresi

29 Ağustos 2023 - 31 Ağustos 2023

Mersin Üniversitesi

Fırat Üniversitesi ve Mersin Üniversitesi koordinatörlüğünde Mersin Üniversitesinde Yaz Okulu ve Matematik Öğrenci Kongresi düzenlenecektir.29-31 Ağustos tarihleri arasındaMersin üniversitesinde yapılacak olan yaz okulu ve Matematikkongresi iki koldan ilerleyecektir. Bir yandan Uygulamalı Matematik, Geometri ve Analiz alanlarındaki güncel konularuzmanları tarafından anlatılırken, diğer yandan lisans-lisansüstü öğrenciler bildirilerini (hakem sürecinden geçtikten sonra) sunabileceklerdir. Lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri için öğretim üyeleri tarafından Uygulamalı Matematik, Geometri ve Analiz alanında konular detayları ile anlatılacak, konuların uygulamaları verilecektir. Ayrıca matematik alanında proje eğitimi dahil toplam 21 saat ders anlatılacaktır. Etkinlik, hibrit (online ve yüz yüze) şekilde yapılacaktır.

 

NOT: Lisans ve lisansüstü öğrencileri Yaz okulu ve Matematik Öğrenci kongresinin her ikisine katılım sağlayabilir. Mersin Üniversitesi KYK yurdunda katılımcılarımızın konaklaması için ayrılmış 100 kişilik kontenjan mevcuttur. Kayıt yaptıran ilk 100 katılımcımızın Mersin Üniversitesi KYK yurdunda ücretsiz konaklama imkanı olacaktır. Kayıt ücreti; öğle yemeklerini ve gala yemeğini kapsamaktadır.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Bayram Şahin: bayram.sahin@ege.edu.tr

admin 20.06.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır