turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

6. Kadın Matematikçiler Derneği Lisansüstü Yaz Okulu

04 Temmuz 2023 - 13 Temmuz 2023

ODTÜ, Ankara

TKMD lisansüstü yaz okullarının altıncısı, 04-13 Temmuz 2023 tarihlerinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nde gerçekleştirilecektir. Yaz okulu programı, bir ders saati 50 dakika olmak üzere, uygulamalar dahil her bir konu için toplam 30 ders saatinden oluşmaktadır. Bu yıl, Komütatif Cebire Giriş ve Adi Diferansiyel Denklemler Teorisi dersleri açılacaktır. Dersler Türkçe anlatılıp, yazılı materyaller İngilizce olacaktır. Derslerimiz herkese açık olup, ders ücreti alınmayacaktır. Son başvuru tarihi; kalacak yer talep edenler için 17 Haziran 2023, talep etmeyenler için ise 30 Haziran 2023'dir.

Cebir Etkinliğin Web Sayfası
info@tkmd.org

admin 09.05.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır