turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Araştırma Okulu

CIMPA Research School on Graph Structure and Complex Network Analysis

04 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023

Nesin Matematik Köyü, İzmir

CIMPA Research School on Graph Structure and Complex Network Analysis will be held in Nesin Mathematics Village, Şirince, İzmir, Turkey on June 4-16, 2023. Since the works of Watts and Strogatz (1998) on one hand, and Barabási and Albert (1999) on the other, graph theory has become a major mathematical field that provides a framework to handle network properties theoretically and enables us with very powerful tools to model and solve problems on networks. Understanding their graph structure is a key point in deriving efficient algorithms in large networks. In this school, we will cover theoretical aspects of graph structure analysis as well as applications on complex network studies.

Karmaşık Ağlar Etkinliğin Web Sayfası
Tınaz Ekim: tinaz.ekim@boun.edu.tr

admin 07.05.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır