turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

Antalya Cebir Günleri XXII

17 Mayıs 2023 - 21 Mayıs 2023

Nesin Matematik Köyü, İzmir

22. Antalya Cebir Günleri Konferansı bu yıl 17-21 Mayıs tarihlerinde Nesin Matematik Köyü, İzmir, Şirince'de yapılacaktır.  Antalya Cebir Günleri, yıllık düzenlenen uluslararası bir konferanstır ve Türkiye'nin farklı üniversitelerinden ve yurt dışından katılımcılarla gerçekleştirilir. Her yıl en az 100 kişinin katıldığı etkinlik, cebirin birçok alanını kapsayan konuşmalara ev sahipliği yapar. Konferansın her yılı belirli bir odak noktasına sahiptir, ancak her zaman cebirin geniş bir yelpazesinde konuşmalar yapılır. Antalya Cebir Günleri, fikir alışverişi yapmak ve bağlantılar kurmak için bir platform görevi görür ve Türkiye'de cebir alanındaki gelişmeleri teşvik eder.

Cebir Etkinliğin Web Sayfası
Özlem Beyarslan: ozlem.beyarslan@boun.edu.tr

admin 15.04.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır