turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

FoQaCiA Summer School

03 Temmuz 2023 - 13 Temmuz 2023

Bilkent University, Ankara

There will be a summer school this summer July 3-13, at Bilkent University on the Foundations of Quantum Computational Advantage (FoQaCiA). FoQaCiA Summer School is a two-week program taking place at Bilkent University focused on theoretical aspects of quantum computing aimed primarily at senior undergraduate and graduate students. During the school, participants will have an opportunity to learn the foundations of quantum computing theory from leading experts and work intensively under the guidance of active researchers in the field. Deadline for registration: May 1, 2023

Diğer Etkinliğin Web Sayfası
Cihan Okay: cihan.okay@bilkent.edu.tr

admin 05.04.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır