turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Yaz Okulu

AESIM School on Mathematical Foundations of Trustworthy and Explainable Artificial Intelligence

11 Eylül 2023 - 16 Eylül 2023

Nesin Matematik Köyü, İzmir

We are organizing an AESIM School on "Mathematical Foundations of Trustworthy and Explainable Artificial Intelligence" which will be held in Nesin Mathematics Village between 11-16 September 2023. 

The school will introduce selected topics on trustworthy and explainable artificial intelligence and the mathematical theory behind them. The courses are aimed mainly at MSc. and PhD. students. 

The school is supported by CIMPA and we have funds for accommodation and travel for a limited number of students. We strongly encourage applications from female participants and participants from developing countries. 

 

Yapay Zeka Etkinliğin Web Sayfası
Özgür Martin: ozgur.martin@msgsu.edu.tr

admin 02.04.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır