turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

UMS2023 - 35. Ulusal Matematik Sempozyumu

04 Eylül 2023 - 08 Eylül 2023

Trakya Üniversitesi, Edirne

Ulusal Matematik Sempozyumlarının 35’incisi, Türk Matematik Derneğinin desteği ile Trakya Üniversitesi Matematik Bölümünde, 4-8 Eylül 2023 tarihleri arasında yüz yüze gerçekleştirilecektir. 1988 yılından beri gerçekleştirilen Ulusal Matematik Sempozyumlarının programı, genel konuşma, çağrılı ana konuşmalar, dizi konuşmalar ve genç araştırmacı konuşmaları, kısa konuşmalar ve poster sunumlarından oluşmaktadır. Cumhuriyetimizin yüzüncü ve Türk Matematik Derneğinin yetmiş beşinci yılında ev sahipliğini yapmaktan onur duyduğumuz Otuz Beşinci Ulusal Matematik Sempozyumunda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
ums2023@trakya.edu.tr, umstrakya@gmail.com

admin 27.03.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır