turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Özel Etkinlik

Bilkent University Virtual Open House for Graduate Programs 2023

25 Mart 2023

Bilkent Üniversitesi, Ankara

If you're interested in pursuing further studies in mathematics as a graduate student, you have the opportunity to attend our Virtual Open House for graduate study on March 25. During the event, you'll be able to learn more about the graduate program and research options available at the Department of Mathematics at Bilkent University. To attend the event, you must register before March 24th at 23:59 through the following link: http://gradopenhouse.bilkent.edu.tr/. Additionally, you can find more information about the mathematics graduate program by visiting http://www.fen.bilkent.edu.tr/~cvmath/gradprog.html. We're excited to connect with you!

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Naci Saldı

admin 22.03.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır