turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

Matematik Günü İstanbul

18 Mart 2023

Çevrim içi

Dünya Matematik Günü için on bir matematik topluluğu birleşerek bu günü kutlamak için ortak bir etkinlik düzenliyoruz. Konuşmaların, panelin, bilgi oyununun ve röportajların yer alacağı Matematik Günü İstanbul'da matematikle ilgilenen herkesi davet ediyor ve bir araya getirmek istiyoruz. 18 Mart 2023'de çevrim içi olarak gerçekleşecek etkinliğe tüm matematik severler davetli! Detayları sosyal medya hesaplarından ve web sitesinden duyurmaya devam ediyoruz. Etkinlikte görüşmek dileğiyle.

Instagram: @matematikgunuistanbul

Twitter: @matgunu


NOT: Katılımcı Kayıt Formu : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpIWA3qn9u45AvqFJVV9nlo9-Ry-jIHuatI69fREp2bMIZXg/viewform

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
matematikgunu2023@gmail.com

tmk 08.03.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır