turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Kadın ve Matematik: Geometrik Topoloji

11 Mart 2023

ODTÜ Matematik Bölümü, Ankara

Kadın Matematikçiler Derneği olarak, her yıl 8 Mart Kadınlar Günü'nü içeren haftada, belirlenmiş bir konuda çalışan, ülkemizdeki ve yurtdışındaki kadın matematikçileri bir araya getirmek için bir günlük etkinlik düzenlemekteyiz. 

Kadın ve Matematik etkinliklerinin ilki  cebir teması ile 11 Mart 2017'de, ikincisi diferansiyel geometri teması ile 10 Mart 2018'de, üçüncüsü 09 Mart 2019'da uygulamalı matematik temasıyla dördüncüsü sayılar teorisi teması ile 07 Mart 2020 tarihinde İstanbul Matematiksel Bilimler Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir.  Kadın ve Matematik bu yıl geometrik topoloji teması ile 11 Mart 2023 tarihinde ODTÜ Matematik Bölümü'nde yapılacaktır. Ancak bu bir İMBM etkinliğidir. 

Konuşmalar ODTÜ Matematik Bölümü Cahit Arf Amfisi'nde (M-13) gerçekleştirilecektir. 

Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
info@tkmd.org

admin 19.02.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır