turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

28. Gökova Geometri-Topoloji Çalıştayı

29 Mayıs 2023 - 02 Haziran 2023

Yücelen Oteli Tesisleri, Akyaka, Muğla

Bu toplantıda geometri ve topolojinin güncel ana akım konuları ağırlıkta olacaktır. Konuşmalar davetli konuşmacılar tarafından yapılacaktır. Çalıştay kapasitesinin sınırlı olması nedeniyle, katılacak konuşmacıların manifoldların topoloji ve geometrisi ile ilgili konularda araştırma yapıyor olmaları, lisansüstü öğrencilerin ise türevlenebilir manifoldlar, cebirsel topoloji ya da cebirsel geometri ile ilgili temel bilgilere sahip olmaları beklenmektedir.

Katılımcılar Yücelen Oteli ve gerekirse yakınındaki otel ya da pansiyonlarda kalacaklardır. Kayıt ücreti öğrenciler için 200 TL., diğer katılımcılar için 400 TL. dir. Yurt içinden katılacak öğrencilere konaklama masrafları için kısmi destek sağlanacaktır. Daha fazla bilgi için conference@gokovagt.org yazışma adresine başvurulabilir.

Çalıştaya başvurmak isteyenlerin http://gokovagt.org/2023 adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurarak elektronik ortamda en geç 28 Şubat bitimine kadar yollamaları gerekmektedir.

Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
conference@gokovagt.org

admin 19.02.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır