turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Türkiye Matematik Kulübü 2. Matematik Eğitimi Çalıştayı

25 Mart 2023 - 26 Mart 2023

Zoom ve YouTube

Türkiye Matematik Kulübü olarak amaçlarımız doğrultusunda düzenlediğimiz matematik eğitimiyle ilgilenen herkese yönelik, matematik eğitimini tümüyle ele alan Matematik Eğitimi Çalıştayının ikincisini gerçekleştiriyoruz. Matematik Eğitimi Çalıştayı 25 -26 Mart 2023 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleşecektir.

Çalıştayda çağırılan konuşmacılar kendi uzmanlık alanlarına yönelik konuşma yapacaklardır. Aynı zamanda matematik eğitimiyle ilgilenen kişiler konuşma başvurusu yaparak çalıştayda belli bir konuda konuşma verebilecektir, böylelikle bilgi ve deneyim paylaşımı gerçekleşecektir.

Bu konuşmaların yanı sıra panel veya sohbet şeklinde gerçekleşecek olan akşam yayınları da olacaktır.

Zoom üzerinden yapılan konuşmalar, Youtube üzerinden de canlı olarak takip edilebilecektir. Çalıştay süresince Discord sunucusunda bir araya gelerek sohbetler edilecektir.


NOT: Konuşmacı Başvuru Formu: https://forms.gle/GCceHPcbm2p2ko1G7

Matematik Öğretimi Etkinliğin Web Sayfası
matematikturkiye2020@gmail.com

tmk 07.03.2023_16:49'de değişiklik yapıldı!

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır