turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

ICOM 2023 - International Conference on Mathematics: An Istanbul Meeting for World Mathematicians

11 Temmuz 2023 - 13 Temmuz 2023

FSM Vakıf Ünversitesi, Topkapı yerleşkesi, İstanbul

7th International Conference on Mathematics: An Istanbul Meeting for World Mathematicians is planned as a Hybrid Conference in online mode(via zoom) and physically in Istanbul. This conference is concerned with the theory and the applications of all mathematical sciences. All studies related to pure and applied Mathematics/Mathematics Education are in the scope of the conference topics. Conference Languages are English and Turkish. But Short Abstract and Proceedings must be prepared in English.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
Kenan Yıldırım: k.yildirim@alparslan.edu.tr

admin 16.01.2023

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır