turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Tören

Matematik Vakfı 2019 yılı Masatoshi Gündüz İkeda Araştırma Ödülü Töreni

05 Ocak 2023

ODTÜ Matematik Bölümü, Masatoshi Gündüz İkeda Seminer Odası

Matematik Vakfı'nın 2019 İkeda Araştırma Ödülü'ne matematiğe yapmış olduğu katkılardan dolayı Turgay Bayraktar layık görülmüştü, fakat pandemi sebebi ile ödül töreni iptal edilmişti. 2019 İkeda Araştırma Ödülü için tören 5 Ocak 2023 tarihinde ODTÜ Matematik Bölümü, Masatoshi Gündüz İkeda Seminer Odası'nda saat 15:30'da yapılacaktır. Belirtilen gün ve saatte Turgay Bayraktar "Stochastic Kähler Geometry and Random Holomorphic Sections" başlıklı bir konuşma verecektir. 

Turgay Bayraktar, Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini sırasıyla 2002’de ve 2005’te Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden, Doktora derecesini 2012’de Indiana Üniversitesi’nden almıştır.  Turgay Bayraktar çalışmalarını Çok Değişkenli Kompleks Analiz, Kompleks Dinamik Sistemler ve Kompleks Geometri alanlarında sürdürmektedir.

Analiz Etkinliğin Web Sayfası
chair@matematikvakfi.org.tr

admin 27.12.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır