turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

EMM 1 - Experimental Mathematics Meeting 1

22 Ekim 2022

Galatasaray University, İstanbul

EMMs are daily workshops aiming to provide an experience where we tackle mathematical problems through the aid of mathematical softwares, by developing algorithms, coding and generating observable data, which may suggest certain conjectures.

If you are interested in attending our first EMM, please fill in this form before 19.10.2022 Wednesday 20:00 pm: https://forms.gle/qgYJg7Z8qW6vsAG76

 

    This workshop is supported by the IMU CDC Grant for the project "Training Mathematicians in Turkey in Computation". More on our website.

 


NOT: Some coding experience with python would be great.

Genel Matematik Araştırmaları Etkinliğin Web Sayfası
canozanoguz@gmail.com

matpesinde 17.10.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır