turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Kongre

İMAYK-2022 - 4. Uluslararası İstatistik Matematik ve Analitik Yöntemler Kongresi

23 Kasım 2022 - 24 Kasım 2022

Online

23-24 KASIM 2022 tarihlerinde İstanbul'da 4. Düzenlenecek olan Uluslararası İstatistik Matematik ve Analitik Yöntemler Kongresi'ne (IMAYK 2022) hoşgeldiniz. Kongrenin amacı; Matematik - İstatistik -Ekonometri - Ekonomi - Sayısal - Analitik - Mühendislik - Teknoloji - Geometri - Yapay Zeka - Yazılım ve Modelleme - Bilgi İşlem Yönetimi - Bilgi ve Veri Depolama - Fizik - Genetik - Biyoistatistik - Tıp - Kimya ve diğer tüm Sayısal ve Teknoloji ile ilgili alanlarda; akademi, üniversite ve endüstrideki çalışan uluslararası bilim adamları, akademisyenleri, mühendisleri ve öğrencileri bir araya getirmektir. Bu kongremiz de teorik, pratik ve analitik yöntemler, simülasyon ve deneysel yaklaşımlar yardımı ile değişik sayısal, matematik, istatistik, ekonometri ve mühendislik uygulamaları ile problemlerin çözümüyle analizlerini kapsamaktadır. Bu nedenle, IMAYK 2022 konferansı; katılımcıların son yapılan araştırma sonuçlarını sunma, deneyim ve tecrübelerini paylaşma, yeni fikirler oluşturma ve çok farklı disiplinden gelen uluslararası bilim insanları, istatistikçileri, matematikçileri, sayısal yöntem ve uygulama uzmanları, yazılımcılar, modellemeciler, fizikçiler, tıpçılar, sağlıkçılar, eğitimciler ve tüm mühendislik alanları ile alanlarında iş birliğini teşvik etmek ve gelecekte olabilecek ortak çalışma zemini sağlamaktır.

İstatistik Etkinliğin Web Sayfası
Bülent Çelik: info@orporganizasyon.com

admin 09.10.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır