turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Kadın ve Bilim 8

21 Ekim 2022

Afyonkarahisar

Kadın araştırmacıların bir araya gelip fikirlerini, tecrübelerini ve sorunlarını paylaşabilecekleri, görüş alış verişinde bulunabilecekleri bir platform oluşturmayı hedefleyen Kadın Matematikçiler Derneği; "Kadın ve Bilim" etkinliğinin ilkini 2012 yılında Çankaya Üniversitesinde, ikincisini 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde, üçüncüsünü 2015 yılında Hitit Üniversitesinde, dördüncüsünü 2016 yılında Atılım Üniversitesinde, beşincisini 2017 yılında Düzce Üniversitesinde, altıncısını 2019 yılında Balıkesir Üniversitesinde ve yedincisini 2021 yılında online olarak gerçekleştirmiştir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Afyonkarahisar Belediyesinin destekleriyle, "Kadın ve Bilim" etkinliğinin sekizincisi, 21 Ekim 2022 tarihinde Afbel Otel’de gerçekleştirilecektir.

Program iki ana konuşma ve “Bilimde Kadın Olmak” temalı bir panelden oluşmaktadır.

Katılım için 19 Ekim 2022 tarihine kadar başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Etkinlik halka açık ve ücretsizdir. 

Diğer Etkinliğin Web Sayfası
fkaynarca@aku.edu.tr, tyalcin@aku.edu.tr, rerol@aku.edu.tr

admin 03.10.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır