turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

11. BMB - 11. Bahar Matematik Buluşması

15 Ekim 2022 - 16 Ekim 2022

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi, Vezneciler

İki yıllık bir pandemi sürecinden sonra 11'incisi gerçekleştirilecek olan Bahar Matematik Buluşmasını İstanbul Üniversitesinde 15 - 16 Ekimde yüz yüze gerçekleştirmek için çalışmalar sürdürüyoruz. Bahar Matematik Buluşmaları farklı üniversitelerde okuyan matematik öğrencileri tarafından yılda iki defa düzenlenen, akademik odaklı bir çalıştay dizisidir. Konuşmalar, davetli akademisyenler ve başvuruda bulunan öğrenciler tarafından verilir ve farklı üniversitelerden matematik öğrencilerinin bir araya gelip matematik dinleyebileceği, tartışabileceği ve kendi ilgilendikleri konulardan bahsedebilecekleri bağımsız bir ortam yaratmayı amaçlar. Siz de bu etkinliğe katılımcı veya konuşmacı olarak katılabilirsiniz! Bunun için ilgili formu doldurmanız yeterlidir.

Katılımcı formu; https://forms.gle/Uwkc9kBjpAyTAZP66

Konuşmacı formu (30 Eylüle kadar doldurulabilecek ); https://forms.gle/B94YjiAmYwifabuH6

Konuşmacı ve katılımcı başvurularınızı bekliyoruz.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
baharmatematikbulusmasi@gmail.com

admin 15.09.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır