turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

WGT - Workshop on Graph Theory and Its Applications-X

14 Ekim 2022 - 15 Ekim 2022

Boğaziçi University, Istanbul

10. çalıştayımızı düzenlemek için 2 yıl pandeminin hafiflemesini bekledik. Sonunda yine bir araya gelebilmenin mutluluğu içindeyiz.

Bilgi ve kayıt için: https://bilmuh.gtu.edu.tr/~dgozupek/wgt2022/
Son kayıt: 9 Ekim 2022
Destek: İstanbul dışından katılanlar için bütçemiz dahilinde konaklama ve yol desteği verilecektir. Destek talep edenler lütfen kayıt olurken ilgili bölümde belirtsinler. Ağ bilimi, çizge kuramı ve çizgelerde optimizasyon alanlarında yüksek lisans, doktora ve genç araştırmacıların sunumlarını özellikle bekliyoruz. Çalıştayı çevrenizde duyurur ve katılımı teşvik ederseniz çok seviniriz. Bu sene karmaşık ağlar ve çizge problemlerinde tam sayılı programlama teknikleri ile ilgili 2 davetli konuşmacı ağırlayacağız: Bertrand Jouve: Assortativity in graphs, Fabio Furini: Integer programming techniques for the maximum clique interdiction problem.


NOT: Çalıştayımız TMD MAD desteği ile gerçekleşmektedir ve bir İMBM etkinliğidir.

Çizge Teorisi Etkinliğin Web Sayfası
Tınaz Ekim: tinaz.ekim@boun.edu.tr

admin 11.09.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır