turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

Advanced Topics in Theoretical Physics

05 Eylül 2022 - 10 Eylül 2022

Feza Gürsey Fizik ve Matematik Merkezi, Boğaziçi Üniversitesi (Çevrimiçi)

In this summer school, there will be two lecture series and six pedagogical colloquiums in various topics in theoretical physics. The lectures and seminars will be mostly self-contained and aim to introduce any graduate level student or researcher to advanced topics in high energy theory, condensed matter, and gravitational physics. We expect the lecture series to be accessible to undergraduate level participants as well.
Temel Bilimler Etkinliğin Web Sayfası
Soner Albayrak

fgm 06.07.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır