turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Özel Etkinlik

Prof. Dr. Mefharet Kocatepe'nin Emekliliği ve Bilkent Matematik Bölümü'nün 30. Yıl Dönümü

03 Haziran 2022 - 04 Haziran 2022

Bilkent Üniversitesi, Ankara

Profesör Mefharet Kocatepe Matematik Bölümü'nde uzun yıllar öğretim üyesi ve bölüm başkanı olarak hizmet etti. Görevlerinde, takım kurma ve akademik çalışma yönünde 30 yıldan fazla süreyle harika bir iş çıkardı. 2 yıl önce emekli oldu.

Ayrıca Matematik Bölümü de lisans ve lisans üstü diplomaya yönelik eğitim veren bağımsız bir bölüm olarak 30 yılı geride bıraktı.

Bu iki anlamlı olayı 3-4 Haziran 2022 tarihlerinde küçük bir konferansla anmak istiyoruz. Tüm ilgilenenleri ve özellikle Matematik Bölümü öğrencilerini ve mezunlarını bu toplantıya katılmaya çağırıyoruz.

Program: http://www.fen.bilkent.edu.tr/~kaptan/mk/program.pdf

Diğer Etkinliğin Web Sayfası
kaptan@fen.bilkent.edu.tr

admin 30.05.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır