turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Özel Etkinlik

Kadın Matematikçiler Günü: TKMD etkinliği

28 Mayıs 2022

ODTÜ Matematik Bölümü, Ankara

28 Mayıs 2022 tarihinde, Matematikte Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, TKMD olarak bir toplantı düzenlenecektir. Etkinlik Maryam Mirzakhani’nin hayatı ve çalışmaları üzerine yapılacak olan kısa bir konuşmanın ardından Ayşe Hümeyra Bilge hocamızın Endüstriyel matematik üzerine konuşması ve çeşitli alanlarda çalışan kadın matematikçilerin aldıkları matematik eğitiminin katkıları üzerine görüşlerini sunacakları bir serbest kürsüden oluşmaktadır.

Diğer Etkinliğin Web Sayfası
TKMD, info@tkmd.org

admin 13.05.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır