turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

Öğrenci Matematik Çalıştayı VIII

14 Mayıs 2022

İÜ Fen Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu

İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Kulübü tarafından 2015 yılından beri düzenlenmekte olan, davetli konuşmacıların, panelistlerin ve ülkemizin dört bir yanından katılımcıların yer aldığı Öğrenci Matematik Çalıştayının sekizincisi 14 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonunda gerçekleşecektir.

Çalıştay, üniversitelerimizin matematik bölümlerinde okuyan lisans ve lisans üstü öğrencilerini, ilgili lise öğrencilerini konusunda uzman matematikçilerle ve matematik bölümü mezunu olup da çeşitli iş alanlarında çalışan profesyonellerle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Bu seneki çalıştayda Prof.Dr. Betül Tanbay “Matematik Birleştirir”, Prof.Dr. Sefa Feza Arslan “Tek Terimli Eğriler ve Açık Problemler” ve Prof.Dr. Muhammed Uludağ “Bu Sorulara Bulaşmayın” başlıklı konuşmaları yapacaktır. Ayrıca Dr. Rüya Üster'in moderatörlüğünde Furkan Gökkaya, Erdem Altuntaş ve Mustafa Koç’un panelist olarak katılacağı  “Matematikten Sonra” isimli bir panel de gerçekleşecektir.


NOT: Çalıştaya katılmak için web sayfasında bağlantısı bulunan ön kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
iuffmatematik@gmail.com

admin 09.05.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır