turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Çalıştay

GGT22 - 27. Gökova Geometri-Topoloji Çalıştayı

30 Mayıs 2022 - 03 Haziran 2022

Akyaka, Muğla

Bu toplantıda geometri ve topolojinin güncel ve ana akım konuları ağırlıkta olacak, konuşmalar davetli konuşmacılar tarafından yapılacaktır. Çalıştay kapasitesinin sınırlı olması nedeniyle, katılacak konuşmacıların manifoldların topoloji ve geometrisi ile ilgili konularda araştırma yapıyor olmaları, öğrencilerin ise türevlenebilir manifoldlar, cebirsel topoloji ya da cebirsel geometri ile ilgili temel bilgilere sahip olmaları beklenmektedir. Katılımcılar Yücelen Oteli ve yakınındaki otel ya da pansiyonlarda kalacaklardır. Kayıt ücreti öğrenciler için 120 TL., diğer katılımcılar için 300 TL. dir. Yurt içinden katılacak öğrencilere kısmi destek sağlanabilmesi için TMD’ye başvuru yapılmıştır. Daha fazla bilgi için conference@gokovagt.org yazışma adresine başvurulabilir. Çalıştaya başvurmak isteyenlerin http://gokovagt.org/2022/ adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurarak elektronik ortamda en geç 30 Nisan bitimine kadar yollamaları gerekmektedir.

Geometri, Topoloji Etkinliğin Web Sayfası
conference@gokovagt.org

admin 19.04.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2023 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır