turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Matematik Günleri

Matematik Günü İstanbul 2022

14 Mart 2022

Marmara Üniversitesi(Mehmet Genç Külliyesi), İstanbul

Dünya Matematik Günü için on iki matematik topluluğu birleşerek bu günü kutlamak için ortak bir etkinlik düzenliyoruz. Konuşmaların, panellerin, matematik atölyelerinin, sergilerin ve daha birçok etkinliğin yer alacağı Matematik Günü İstanbul'da matematikle ilgilenen herkesi davet ediyor ve bir araya getirmek istiyoruz. 14 Mart 2022'de Marmara Üniversitesi Mehmet Genç Külliyesinde gerçekleşecek etkinliğe tüm matematik severler davetli! Detayları sosyal medya hesaplarından ve web sitesinden duyurmaya devam ediyoruz. Etkinlikte görüşmek dileğiyle. Bize ulaşmak için; matematikgunuistanbul@gmail.com adresine e-posta atabilir veya sosyal medya üzerinden iletişim kurabilirsiniz--instagram: @matematikgunuistanbul--twitter: @matgunu

NOT: Etkinliğe katılabilmek için kayıt formunu doldurmak zorunludur. Forma web sitesinde bulunan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Matematik Etkinliğin Web Sayfası
matematikgunuistanbul@gmail.com

matkulupiu 10.03.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır