turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Konferans

İzmir Matematik Günleri 4

15 Haziran 2022 - 17 Haziran 2022

Microsoft Teams üzerinden çevrimiçi

İzmir Matematik Günleri IV, 15-17 Haziran 2022 tarihlerinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Matematik Bölümü tarafından Microsoft Teams üzerinden çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Bu etkinliğin temel hedefi lisansüstü öğrencilerin ve genç araştırmacıların çalışmalarını sunduğu, davetli konuşmacıların ise konusunu tanıttığı bir akademik platform oluşturmaktır.

Sunumlar Türkçe veya İngilizce olarak yapılabilir. Dil tercihi başvuru formunda belirtilmeli ve özetler bu tercihe göre hazırlanmalıdır.


NOT: Microsoft Teams üzerinden oluşturulacak çalıştay takımına, kayıt sırasında vereceğiniz e-posta adresiniz ile ekleneceksiniz, lütfen bu adres ile Microsoft üyeliğinizi yapınız. Etkinliğe katılmak için izlemeniz gereken adımlar daha sonra duyurulacaktır. Tüm soru ve sorunlarınız için img@iyte.edu.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Etkinliğin Web Sayfası
img@iyte.edu.tr

iyte 01.03.2022

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır