turkmath.org

Türkiye'deki Matematiksel Etkinlikler


Sempozyum

9. AMG - 9. Ankara Matematik Günleri

12 Haziran 2014 - 13 Haziran 2014

Ankara

Amacı, Türkiye'deki matematikçileri ve matematiğe ilgi duyan bilim insanlarını bir araya getirmek, özgün bildirilerin sunulmasını sağlamak ve karşılıklı bilimsel tartışmaların oluşmasına ortam hazırlamak olan “Ankara Matematik Günleri” 2005 yılından başlayarak Ankara’daki Matematik Bölümleri'nin ortak organizasyonu olarak düzenlenen ulusal nitelikte bir sempozyumdur.

NOT: Öğrencilerden ve Türk Matematik Derneği Ankara Şubesi’nin aidatlarını ödemiş olan üyelerinden 30 TL, diğer katılımcılardan 60 TL kayıt ücreti alınacaktır.

Genel Matematik Araştırmaları Etkinliğin Web Sayfası
amg2014@atilim.edu.tr

aozbekler 20.03.2020

Yaklaşan Konferanslar Konferans Arşivi
 

İLETİŞİM

Akademik biriminizin ya da çalışma grubunuzun ülkemizde gerçekleşen etkinliklerini, ilan etmek istediğiniz burs, ödül, akademik iş imkanlarını veya konuk ettiğiniz matematikçileri basit bir veri girişi ile kolayca turkmath.org sitesinde ücretsiz duyurabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için gerekli bilgileri almak ya da görüş ve önerilerinizi bildirmek için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Katkı verenler listesi için tıklayınız.

Özkan Değer ozkandeger@gmail.com

DESTEK VERENLER

ja2019

31. Journees Arithmetiques Konferansı Organizasyon Komitesi

Web sitesinin masraflarının karşılanması ve hizmetine devam edebilmesi için siz de bağış yapmak, sponsor olmak veya reklam vermek için lütfen iletişime geçiniz.

ONLİNE ZİYARETÇİLER


©2013-2024 turkmath.org
Tüm hakları saklıdır